13. kolo povídkové soutěže

Vyhlašujeme další soutěžní kolo fan povídek na téma naší oblíbené ságy.

Baron navrhl následující témata:

1. Duncan a Egg – Dobrodružství a příběhy od turnaje v Jasanobrodu po tragédii v Létohradu. Co vše zažijí a co čeká na rytíře Sedmi království a jeho drzého, holohlavého panoše.
2. Bílá kniha – Osudy, činy, tajemství i pocity mužů jež zasvětili život králi. Sedm nejlepších rytířů království od dob Corlyse Velariona po Jaimeho Lannistera. Jací opravdu byli muži nosící bílý plášť? Výběr je široký – například Criston Cole, Aemon Dračí rytíř, Arthur Dayne, Barristan Selmy a další. Nebo můžete nahlédnout do budoucnosti a ukázat čtenářům, co čeká Květinového rytíře či Meryna Tranta.
3. Příběh pokračuje – Téma věnované povídkám, kde autoři ještě nenapsali své poslední slovo a neřekli čtenářům, vše co chtěli.
4. Netradiční pojetí – V každém kole se objeví zcela netradiční a originální pojetí námětu, proto bych chtěl věnovat toto téma autorům a jejich svěží a osobité fantazii. Složte báseň nebo píseň, vymyslete vtip, vytvořte kaligram či nakreslete komiks a zasaďte ho do světa Písně ledu a ohně. Nebojte se popustit uzdu své fantazie.

I tentokrát je pro autora vítězné povídky připravena cena: společenská karetní hra Hra o trůny – Intriky Západozemí.

Nuže tedy směle do toho.

Termín odevzdání: 28. 2. 31. 3. 2017

Kam poslat: povidky(zavináč)icefire.cz
Povídky posílejte nejraději ve formátu .doc(docx). Rozhodně ne v pdf. Soubor s povídkou před odesláním přejmenujte svým nickem (případně třeba křestním jménem, pokud tady nejste zaregistrovaní).
Na závěr obvyklá prosba: Nové odstavce dělejte pomocí tabulátoru, namísto nepravidelného používání mezerníku. Vůbec nejlepší je udělat nový odstavec jen pomocí (jednoho odklepnutí) enteru a hned psát zkraje dalšího řádku. Web formátování často rozhodí nebo přímo zruší a musí se to pak ručně upravovat. Ze stejného důvodu by bylo ideální nepoužívat široké řádkování, délku povídky tím stejně nenaženete. Nejsou to sice podmínky, ale dodržení těchto jednoduchých pravidel usnadní a hlavně urychlí následné zpracování a zveřejnění povídek. Děkujeme.