ThroneCon na FF podruhé!

Je to zhruba rok od doby, kdy začal postupně vznikat ThroneCon, linie přednášek na téma Hry o trůny. Dali jsme ho do kupy a uskutečnili v létě na Festivalu fantazie a na začátku roku v rámci PragoFFestu. A momentálně vás chceme pozvat na jeho třetí konání, opět na Festivalu fantazie v Chotěboři.

Program bude zas bohatý – tentokrát notně prodloužený. Aktualizovali jsme ty nejoblíbenější pořady (Plíseň ledu a ohně, 12 důvodů proč nesledovat Hru o trůny, Vichry zimy atd.) a přidali hromady nových. Nutno dodat, že letos to budou pěkné chuťovky! V přednášce „Víte o Game of Thrones, že…“ budete kulit oči na kupy neuvěřitelných detailů z prostředí seriálu, v „Zajímavostech Písně ledu a ohně“ zase na detaily z knih. Také nám přibyla spousta her a soutěží: budeme „Riskovat o Železný trůn“ nebo „Hrát Hru o trůny“. Kdo si vzpomíná na loňskou pantomimu, nebude váhat s účastí!

To ale není zdaleka všechno. Oblíbený přednášející bechr05 má už teď program zaplněný přednáškami přetékajícími informacemi o všem, co jste chtěli o ASOIAF vědět, ale báli jste se zeptat (nebo vás to ani nenapadlo). Nebude chybět ani hudba (Hudební pošušňání, Ramin Djawadi) a nějaké ty parodie (pornoverze, South Park). A i na FF se můžete v rámci ThroneConu přijít osvěžit na lekci „Vaříme v Západozemí“ s praktickou ukázkou.

Pro detailní program i s anotacemi směřujte své kroky na web Festivalu fantazie (odkaz níže).

Takže kdy a kde?

ThroneCon se koná ve dnech 27. – 30. 6. 2014 v rámci Festivalu fantazie v Chotěboři.

FF: http://www.festivalfantazie.cz

ThroneCon na FB: https://www.facebook.com/Thronecon

Událost: https://www.facebook.com/events/1435923379982879/?fref=ts

 

Už teď se na vás těšíme!

kpt. Jack & Eylonwai & bechr05