Hra o trůny na Festivalu fantazie

Festival fantaziePrázdniny se kvapem blíží a Festival fantazie s nimi. Jestli ani po dosledování třetí řady seriálu nechcete opustit svoje oblíbené postavy ze ságy Píseň ledu a ohně, přijeďte se podívat na Festival fantazie do Chotěboře.

Na dny 28. – 30. 6. jsme pro vás připravili pestrý program plný přednášek (jak těch klasických, které jsou plné informací o knihách i seriálu, tak i nově pojatých o párování hlavních i vedlejších hrdinů, oblíbených písní postav a tak dále), soutěží a her (kdo by si nechtěl vyzkoušet ocitnout se alespoň na chvíli v kůži Jona nebo Daenerys?) a promítání všeho možného.

O zábavu rozhodně nouze nebude, o tu se postará hromada parodií, která jsou jedna nápaditější než druhá. Kromě toho si můžete zplna hrdla zanadávat na tvůrce seriálu, pokud se vám zachce, nebo diskutovat o teoriích ohledně dalšího vývoje děje jak knižního, tak seriálového.

Ovšem co je nejdůležitější – setkáte se s ostatními fanoušky a příznivci Hry o trůny, vyměníte si s nimi názory a podělíte se o zážitky.

Linie ThroneCon v rámci Festivalu fantazie (28. 6. – 7. 7. 2013) ve dnech 28. – 30. 6. 2013 v Chotěboři. Více informací zde: http://www.festivalfantazie.cz, případně: kpt.JackieSparrow@gmail.com či eylonwai@seznam.cz

Už teď se na vás těšíme 🙂

kpt. Jack & Eylonwai