MonteKarstark
O uživateli
- Přezdívka
- MonteKarstark
- Datum registrace
- Návštěv
- 21,578
- Poslední aktivita
- Role
- Člen, Moderátor
Komentáře
-
Jako jsem na téhle planetě asi jediný, komu se alespoň trochu líbila nová Godzilla a já prostě chci vidět živou, tříhlavou saň jako vystřiženou z Targaryenské zástavy a toho přerostlého motýla taky.
-
-
To já ho ještě povýšil na úroveň kostkový cukr.
-
-
Tak to je jasný že dva. Jeden je nuda a dva můžeš kombinovat barevně podle nálady. Třeba žlutý a fialový.
-
Tedy dopadlo to jinak než jsem čekal. Respektive, hlasoval jsem jinak něž je výsledek. Každopádně gratulace vítězné povídce :applause:V diskuzi Vyhlášení výsledků 15. kola fan povídek - Ice & Fire Komentář od MonteKarstark 3. července 2018
-
@Terezička Já tam pořád vidím Abby
-
Tady chci pokračování. Rohanne odpluje do Ašaje a stane se z ní rudá kněžka. Pak se vrátí do Braavosu a s Paxterem založí tajný spolek trýznitelů. Společně pak budou znepříjemňovat život všem bankéřů, chlípným lordům, prohnaným pirátům, zkorumpovaný…
-
Nějak se mi nedaří tu potvoru zařadit. Striga? Garkain? Foglet? Neco snad jen nějaký Bubák? Každopádně by to chtělo na Zdi zaklínače. A nebo rovnou dva.
-
Shutter Island pro mladé začínající maminky? Povinná četba pro mladé začínající maminky. :twisted:
-
Moje poznatky: Milenec - Balkón bez zábradlí je moc špatný balkón. Nebo to byl skokanský můstek z třetího patra na dvorek? Královrah - Čekal jsem, že se Jaqen převlékne za kaňoura a bude po lese nahánět Roberta, a on jenom přišel pozdě. :-( Žoldák -…
-
-
-
Chvilku to vypadalo nadějně a byla tam šance, ale pak přišel nějaký Rachejtlič a všechno to posral. :-( A první zápas na MS 0-0 Francie s Dánskem. A ještě k tomu v Moskvě před osmdesáti tisíci ksichty. Trapas jaxvině.
-
-
-
-
-
@DanielSvatoš To jsem tam v povídání vůbec nezachytil. To se bude nějak zásadně lišit v příběhu či hratelnosti, podle toho jestli hráč bude hrát za Alexiose nebo za Kassandru? edit: Hmm, teď na to koukám znovu a je tam řečeno, že oba sdílí stejný p…
-
Jako Egypt jsem hrál a užil jsem si ho, takže tohle budu asi taky hrát. :D
-
-
Za mě best toto: a pak Lara. Na Cyberpunk jsem zvědavý ale zatím ještě tak nějak nemám představu, co to přesně bude. RPG?
-
-
Fire and Blood mají dokonce vlastní trailer.
-
-
@Dreamer Jako pár filmů mě napadá, ale vůbec nevím, jestli jsou to Béčka a už vůbec nevím, jestli jsou to dobré filmy. :-k
-
-
A tenhle znáte...
-
-
Tak nevím no, tenkrát to bylo 15 minut šněrování. Dneska je to 30 minut malování. Ale čím hlouběji v čase, tím rychlejší to oblékání bylo. Taková stará dobrá toga. Ta nemohla zabrat víc jak 2 minuty :D