MonteKarstark
O uživateli
- Přezdívka
- MonteKarstark
- Datum registrace
- Návštěv
- 21,578
- Poslední aktivita
- Role
- Člen, Moderátor
Komentáře
-
Tyjo, a já to stále ještě nečetl. Ale Ghibli je mrtví a jelikož ty práva dostal WB tak to budou dělat asi Animal Logic. (To jsou ti co dělali ty poslední tři Lego animáky) To jest můj tip. O tom, že bych to nejraději hodil Cartoon Saloon netřeba dlo…
-
-
-
@svoa00 Nebylo jednodušší dát sem jen odkaz? :-k Tady jsou všechny povídky na jedné hromadě: http://www.icefire.cz/komunita/povidky/
-
-
-
Kdyby vám náhodou byla zima, tak si můžete pustit něco na relax:
-
Tohle kolo bude bohůmžel beze mne, nestíhám.
-
Přesně. Sedím v kanclu. Najednou slyším jak řve Šatlava. Tak otevřu stream a podívám se na gól. :P
-
Parta hustopekelných hasičů z Indie
-
Joo, Grimes má srandovní klipy. Asi umění :-k :D
-
No když jsme u těch herních soundtracků, tak tady něco málo z mých oblíbených, méně známých titulů:
-
Jediný způsob je... vyvraždit to zevnitř. Třeba taková Zara kdyby chtěla na trůn, tak by si musela hodně zašpinit ruce.
-
-
Jako, když koukám na to nové GoW, dost mě svrbí prsty abych neběžel do obchodu pro PS4. Musím odolat! Musím odolat! Musím odolat!
-
-
@Nevada Hmm, na Ralpha se asi těším víc.
-
Elise Trouw - moje nová, platonická
-
Myslím si, že zrzky s niněrou jsou něco, co by se mělo globálně podporovat. Minimálně na území Evropy.
-
Ještě by mě zajímalo, jaká je jejich teorie gravitace. Co to vůbec je a proč všechno padá na dolů.
-
@Dreamer hehe, ten cápek v 3:13. Ty kontinenty na tom vnějším okruhu =D Škoda že tam nenamaloval Středozem, Západozemí a podobně, možná by si to i někdo koupil.
-
-
-
@Janulka Teda ty mě pokoušíš. Mám chuť se podívat, jaký skvosty tam letos mají.
-
:twisted:
-
@flanker.27 Nu ale jsi zvěčněn přímo před vstupní branou do Talmberku. :-)
-
@flanker.27 Ale hru jsi podpořil na kickstarteru, ne? Takže bych čekal, že je toto tvá přezdívka.
-
-
@flanker.27 Zrovna letí někde nad Chile :-( Proč nepadá nad Evropou? Chci vidět na obloze rudé znamení jako Dany když se vydala na východ.
-
Taky zajímaví způsob, jak lidi přimět poslouchat klasiku :D