MonteKarstark
O uživateli
- Přezdívka
- MonteKarstark
- Datum registrace
- Návštěv
- 21,578
- Poslední aktivita
- Role
- Člen, Moderátor
Komentáře
-
-
-
Jeheee! Už je to tady. Mashup sezóna začíná.
-
btw, taky jsem koukal na let's play SW Fallen Order, což je docela fajn hra. Nejsem v SW moc kovaný tak nevím, ale prý se dost věrně drží kánonu. Tedy jsou tam nějaké odkazy na epizodu 3, 4, Rogue One a dost i na nějaký ten seriál Rivals nebo co. Ka…V diskuzi Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!! Komentář od MonteKarstark 26. listopadu 2019
-
No já to právě vůbec nesleduji, a díky těm meme jsem se milně domníval, že se to tedy asi odehrává daleko před epizodou 1, když je Yoda ještě takový mrňous. :DV diskuzi Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!! Komentář od MonteKarstark 26. listopadu 2019
-
Takže ten mrňajev Yoda kterého je plný internet není Yoda?V diskuzi Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!! Komentář od MonteKarstark 25. listopadu 2019
-
@Krisa Tak od včerejška si to můžete zopakovat, a to rovnou ve vylepšené 4K grafice ;-)
-
Zatím mi to trochu připomíná spíš Settlers 8, ale tak je to pre-alpha tak snad to bude dobrý :D
-
Rumunský folklore hip-hop Nová Au/Ra Isabel Reyes začala fušovat do hudby
-
-
Docela dobrý. A ani ne moc dlouhý. Ale skončilo to relativně otevřeně, takže asi bude druhá řada.
-
Jelen, koník a černý drak? Neseděl by tam víc červený, a toho černého si pošetřit na druhý díl kde se to bude Blackfyry jenom hemžit. :-k
-
Nalezeno na Spotify účtu khala Droga:
-
-
Tak to je jinej Poldark :D
-
-
-
Taky mi tam ta slaná voda moc nesedí. Ta teorie o tom, že pod základy Zimohradu spí drak se opírá o ty horké prameny které vyvěrají na povrch a vytápějí celý hrad. Takže tam dole je to nejspíš jako u Lucifera v obýváku. A buďto jsou tam horké pramen…
-
Tohle se mi hodně líbilo. Ten konec je hodně cool. Jen škoda, že ta metoda, kterou ledový drak vznikl vychází spíše ze seriálových reálií. V knihách není nic takového potvrzeno. Každopádně jako závěrečný twist je to skvělý.
-
Ještě jsem na konci čekal, že až se Dan probere, zjistí že je Peary fuč i se zlatými draky a on tam zůstal sám, jen se svým holým zadkem. To by byl takový správný rytířský konec :D
-
Jako začalo tak záhadně, až vědeckofantasticky. Říkám si: Tohle bude asi něco jako Interstellar. Ale jakmile se Farenheitão ne Megalães vrátil o den dřív než odešel, došlo mi, že tohle bude úplně jiný žánr. =D
-
-
-
@Denebola Dobrý, a tahle taky:
-
-
Možná už někteří znáte, ale až nyní jsem narazil na skupinu Jananas. Ty texty jsou skvělý. Celé to jejich album je na podzimní depku jako dělané: A taky jsem začal poslouchat arménský pop a líbí se mi to. No co to se mnou sakra je? :D Abych naro…
-
Randál ze SAPA
-
-
:twisted: :dance: