JAIME
O uživateli
- Přezdívka
- JAIME
- Datum registrace
- Návštěv
- 2
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
No to jsem si měl zaškrtávat, už je pozdě. Ale myslím často nejen překlepy a nepřesnou terminologii, ale i vyloženě neohrabaný fráze, ba celý věty. S tím nic nenaděláme.
-
To určitě vydaj. A k sběratelský limitovaný sérii přiložej i Davosův váček s adekvátním obsahem.
-
Chuck...
-
Je tam furt docela dost překladatelskejch kiksů. Neodstranili asi nic, jak slibovali.
-
No... nechám si to rád ujít a podívám se na to pak v angličtině :)
-
Jinak na HBO teď už běžej upoutávky mezi každým filmem. Pokud je v angličtině, vypadá dobře, pokud v češtině, vypadá tragicky.
-
až jaime potrénuje ještě trochu levou ruku, dostanete všichni přes držku ;)
-
tyjo, já psal diplomku tři roky a pět let disertačku :(
-
Líp? Teď dostanem tři kusy minimálně.
-
Ze všech nejlepší mi přijde Robert. Děsivá naopak Sansa.
-
Kevana nemám rád. Takže celkem masakr.
-
1. místo Jaime, 2. Kevan, 3. Známý milovník prevétů a kadibudek, 4. Tyrion, 5. Hora, 6. Ohař, 7. Tommen!
-
Jednu bych jí zabod do nosní dírky a druhou oholil knír. Postupně!
-
Dočet jsem se, že to má být druhé, OPRAVENÉ vydání. ak jsem zvědav. V každém případě jsou tam Lannisterové ještě mnohem lepší než v první verzi :)
-
Když já vidím Aryu, lituju, že nemám ty dýky dvě ;)
-
Tak to já jsem už v třetině super tlustý těžký velký mohutný obrovský neskutečný bichle za 325 ;)
-
Ano, hudba Zaklínače je fantastická. První dva díly mi přijdou povedené, pak je to komedie. Mě se líbí tři české historické filmy - Vávrovo Kladivo na čarodějnice a Vláčilovo Údolí včel a samozřejmě Markéta Lazarová. Vláčila považuju za výborného re…
-
Ne fakt, máte tušení, kde se dají plakáty u nás sehnat, když to není v kinech?
-
Mě sluší jenom Lannisterské, ať je jakékoliv barvy, tvaru, střihu, materiálu, kvality a váhy.
-
Tak mám doma novou Hru o trůny - cena za skoro 900 stran v pevné vazbě jen 325! Papír jde, úprava stejná. Obálka je fakt trochu slabší no. Ale furt lepší než ta předtím. Celkem spokojenost. Je to můj první Marin, kterej není paperback.
-
snažím se, ale fakt ještě nevím :)
-
Tak nejlepší je samozřejmě Cersei.
-
dtto
-
Jistěže tam chybí Jaime...............
-
No právě ten kontrast zvenku mrňavýho monstra a vtipnýho drsňáka uvnitř tu nějak není.
-
Macejko: Tyjo, oni si jsou tak podobný :)) Alek: No já nevim, nedokoukal jsem to ani celý, já se směju, když to čtu, ale mě to příjde takový strojený od tohodle typa. Ale to je možná jen nezvyk. Představuju si ho úplně jinak - hnusnýho, drsnýho, s…
-
Ty plakáty chci do pracovny! Všechny čtyři. Cersei dvakrát. Neděláte někdo v HBO? ;)
-
Teď už je trochu vidět, jak hrajou a někteří mě teda neoslnili. Hlavně trpajzlík. Říkal jsem si, že snad bude hrát jinak než V Bruggách a ono prd. Vzhledem k tomu, že v knize jde o jednoznačně nejvtipnější postavu, tady je to pořád ten děsně důležit…
-
ok, v pátek vypadám taky nadějně
-
strašný, děsný, příšerný - to je dabing prostě.. poslední rok HBO předvádí v tomhle ohledu neuvěřitelný věci