JAIME
O uživateli
- Přezdívka
- JAIME
- Datum registrace
- Návštěv
- 2
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
A co něco kratšího? Třeba: "Smrdím."
-
Klidně parafráze na heslo rodu, tedy v singuláru: "Má je zuřivost", když má Ned zimu. Je to takový shakespearovský a Robert byl mimořádně temperamentní.
-
Velmi mě zklamalo nové vydání Hry o trůny v tom smyslu, že se v něm tvrdí, že je druhé a opravené. Chyby a neobratnosti v překladu jsou tam dál a všiml jsem si snad jediné opravy - nesmyslné Moleovo městečko bylo nahrazeno logickým názvem Krtinec. A…
-
Obecně mi přístup českého HBO přijde nejen po překladové stránce naprosto děsnej. A vůbec zcela nekompetentní, zavádějící a kravavá prezentace typu Spartaka je zlá, velmi zlá. Vyloženě se děsím dabingu.
-
Copak jídlo, ale doufám, že tam někde nebude kniha hostí i s perem. Kdyby náhodou přišel Klaus...
-
Budem rádi, že nám daj dušeninu s kroupama, mrkví a dem tam kouskem masa.
-
Přesně, Praha je skrz naskrz lannisterská!
-
Perdido je super.
-
Tyjo, mě tam ti titulky nejdou. Ne že by to nějak vadilo, ale nejdou.
-
Já mám hrozně rád Soumrak na Worlonu.
-
BUDU TAM!
-
Nejlepší veledíla sci-fi napsal chlap, co se jmenuje G.R.R. Martin. A to si fakt myslím.
-
Teď to tu mám připravené hned jak dočtu Hru o trůny. To je náhodička :)
-
Bolton je jedna z vůbez nejzajímavějších postav podle mne. Já bych škrtl Šílenou myš a též Citroše a spol.
-
Tak Davos ani Mormontová mi nevadí ani trochu. Ještě vynechat Dany a budu spokojenej Lannister :) Hlavně, aby tam byl Stannis.
-
Proč? Zní to docela dobře. Za změnu považujou už sem tam pár vět navíc, sem tam víc prostoru nějaké postavě, což mi nijak nevadí. Takže třeba změna typu, že Ned bude kruťas či se tam objeví nějaká komická postavička navíc, nehrozí :)
-
Už to ten Pycelle, co si myslí, že je Mormont nebo dokonce Robert, odevzdal?
-
Eddings je tak pro 8-12ti leté podle mne.
-
ale vzdyt to jsou jen nejaky blogy...
-
Taky dávejte bacha, co s tím dělá překladatelka. Celé významy tedy nesleduju, ale třeba dneska perly: "na západním tržišti stály domky z upečených cihel" (místo pálených) nebo popis erbu Redwynů, kteří měli na štítech "burgundské hrozny" (jistě - Bu…
-
Hlavní přece je, aby dobře vypadala Casterlyova Skála.
-
Proto doufám, že jste so sčítání lidu všichni vyplnili v kolonce náboženské vyznání: R´hllorista!
-
To na tom ale nic nemění. Vyvrcholení úvodní sekvence je prostě hloupé. Zombie + Predátor v lese. Hm. (V tomhle případě by mě víc bavilo třeba začít rovnou útěkem zběha a jeho pronásledováním - do toho by flashbacky naznačily, co se stalo v prologu…
-
Nojo, ale film není kniha, já bych tu čekal trochu invence. Zvlášť když je to úvodní scéna a Jiní se pak objeví až za hodně dlouho. Náznak by přece stačil. Elanne: No já na to upozornil několik rodinných příslušníků s HBO a reakce byla shovívavá -…
-
ještě pořád čtu Hru o trůny... :)
-
Chce to mít HBO ;) Atmosféra dobrá, ale ten béčkovej horror v lese, kde je všechno až komicky vidět, je teda fakt zklamání.
-
Právě dočítám pošesté Hru o trůny. Poprvé tlustou, jednodílnou :)
-
já to říkal, že je výbornej:) "...House Baratheon, run by King Robert Baratheon (the wonderful Mark Addy)..."
-
Tak mě napadá - co brání tomu, aby hrál Stannise Chuck? Potřebuje prachy a vyjde lacino.
-
To je super, možná by stálo za to udělat to až po premiéře, abychom to mohli rozebrat. Anebo při premiéře, má-li někdo velkou televizi či projektor :)