Mellien

O uživateli

Přezdívka
Mellien
Datum registrace
Návštěv
5,434
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Zajmavý zápas, fak že jo :D :D
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 9. července 2014
  • To určitě byl.. dneska nemám komu přát, ani jeden tým nemusím, tak ať vyhrá ten lepší. Hlavně at nevyhraje rozhodčí a např. vymyšlená pencle pro brazílii
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 8. července 2014
  • Tak to určitě nebylo schválně že ;) A navíc bych nebral do pusy tak silná slova, když se na závěr zmohli k náporu, z něhož vyústil i gól. Ale jo, čekal jsem od nich víc, škoda
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 7. července 2014
  • Škoda dneska, fandil jsem šafářce :( Tak snad se aspon ukáže Peťa ve finiši :)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 3. července 2014
  • Kdo říkal jenom včera? :D Jen se mi obzvlášt líbil ;)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 2. července 2014
  • Šafářka moc pěknej tenis dneska!
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 1. července 2014
  • @flanker.27 :D :D
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 1. července 2014
  • V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 1. července 2014
  • Tu ani moc neznám, ale je pravda, že zase tak moc ženský tenis nesleduju, ale něco jsem slyšel :D To víš, i "drobnost" může pomoci :D :D
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 30. června 2014
  • To by byla pecka ;) Ale celkově se jim daří, Šafářce to přeju nejvíce! Taky jsem rád, že jela domu Williams :D
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 30. června 2014
  • A co říkáte na Wimbledon? Trochu smolnej los, ale co se dá dělat, budeme mít jednu holku v semi a to se cení ;) Jinak, sleduje tu někdo basket? Můj oblíbený sport, který sám hraji (i když jen street).
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 30. června 2014
  • Hele, teď jsem došel ke komplu, odpovídal jsem vám přes mobil, takžeo bčas s obtížemi :) Ale abyhc to za sebe nějak uzavřel, nejspíš sme se u pár věcí nepochopili, když nechtěl Flaner pokračovat, jak jsem psal, v pohodě. Hodně lidí, co jsem slyšel,…
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 30. června 2014
  • Proč mluvíš za ostatní?' :)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 30. června 2014
  • Vybírat si jen to, co se vám hodi do krámu, to by šlo :) OK, konec debaty, jak chcete, ne každý dosahuje tvé převeliké inteligence flankere, tak pardon :D
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 30. června 2014
  • Ja beru ze se mu to nelíbí. Psal kvůli atraktivnosti, tak jsem jen chtel vedet, podle jakých zapasu soudí. Bez odpovědi, ok. Ja to beru :D ale nepiš, ze nektero hráči hrajou khl, i když by v NHL byli jasné zaklad. To je blábol. A pokud, tak jde jen …
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 30. června 2014
  • Protože mě to zajímá, Protože jsem byl zvědav podle ceho soudíš :) ale pokud mas s otszkami problém, neodpovídej. Ok, Ja to beru, mozna ani porovnání nemáš. A jen se stavíš proti všemu americkému, jak už několikrát tady na foru...
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 30. června 2014
  • Ja se jen ptal, kolik si viděl a hlavne jaké si viděl zápasy... Toť vše. Tak nejanči .
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 30. června 2014
  • přesto nám tu rostou skvělí hokejisti, kde byhcom mohli být, kdyby byla lepší práce a dostupnost pro mládež :)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 30. června 2014
  • JInak, když už tu porovnávate fotbal s hokejem, tak nezapomentě že fotbal může jít hrát kdejaký děcko (skoro), hlavně u nás, je to v pohodě, koupíte kopačky, štulpny atp. ale hokej... tam si to každej dovolit nemůže a tap rotekce za prachy je strašn…
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 30. června 2014
  • @flanker.27 Chápu, tady je to subjektivní. Očividně máš s NHL nějaký problém. Ale pokusím se to vzít objektivně a dát nějaká fakta, podle kterých se NHL řadí do TOP. Nebudu sem kopírovat nějaké výtažky z wiki, jak tu mají někteří ve zvyku (nemyslím …
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 30. června 2014
  • V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 30. června 2014
  • Fotbal se stává fraškou, kde stačí 90 minut chodit, tvářit se bojovně a pak si jednou, dvakrát lehnout v šestnátce...
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 30. června 2014
  • Pokud by to bylo na mně, tak bych pentle zrušil úplně.... ale s tím já nic neudělám, ani to není reálný. Ale trestat simulace... to je základ, na který všichni zvysoka kašlou
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 30. června 2014
  • V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 30. června 2014
  • Pro ty, co sportu nerozumí a jeste se tím chlubí http://www.ceskatelevize.cz/msfotbal/zpravy/278718-robben-pady-prihraval-a-rozhodci-to-netrestal-nechapou-mexicane-ani-experti/
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 30. června 2014
  • Mexiko? Jasny, cely první poločas útočilo. Jeste v 70 minute vedlo 10:6 na střely...chapu ze nejsi fanda fotbalu, ale pak neplacej kraviny. Jde o nepsaný pravidlo, v nastavení se pencle nepiskaj, pohybuju se ve sportu a tohle je prasárna. Ale co se …
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 29. června 2014
  • Konec. Na tohle nemám nervy. Já hrát fotbal, tak mám víc červenejch než Pepé. I u televize jsem měl chut rozbít Robenovy hubu, za tu jeho rybičku. A že nebyla jedna. Perfektní že mu to rozhodčí sežral. Pískat pentle v nastavení se nedělá. Hnus. Víc …
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 29. června 2014
  • Já reagoval na tu půl dvanáctou...
  • Mně spíš vysílací čas, to je zabitý... :D
  • Taky proč by měl? :D Je to zajímavý, hodí se to, proč by měl řešit, jestli je to možný a podle jakého fyz. modelu? :D Nechci psát oblíbenou frází autorů "je to fantasy". Rád proberu všechny možný teorie, ale pozastavovat se nad tím, proč tam jsou dl…

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě