Mellien
O uživateli
- Přezdívka
- Mellien
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,434
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Hlavně už ne žádné barevné svatby :D Osobně Bych tipl tu Dany, ale tam si nejsem jistej, jestli půjde přímo o svatbu, jak ji vnímáme :D Protože s Hizdarem je to zabitý...
-
To už není ani štěstí, pro to je potřeba vymyslet nové slovo....
-
@Riokai My se tam nepodíváme, ani kdyby ten limit navýšili, natož snížili :D Ale Řekové jsou ostudou fotbalu, to je fakt, můžeme se jen modlit, aby je Kostarika porazila a že jí budu přát!
-
Určitě ano, mají tam dobré hráče, a pokud to nebude spodem, tak hlavou jo ;) Ale já to moc přeju Kolumbii, hraje pěkný útočný fotbal a dává plno gólů (2. nejvcí po holandanech) Takže at jim to klidně bez Luise nejde :)
-
Nesmí! Všichni povinně držet pěsti Kostarice
-
Ok, tak jakmile dočtu rozečtené, tak na to vlítnu :)
-
Má tu někdo přečtený Silmarillion? Mám ho doma už nějaký rok a přečteno mám asi 45-50 stran odhadem a rád byhc to někdy dokončil, ale nečte se to nejsnáze :) Přestože tolkienův svět miluji, stejně jako historii. Názory?
-
Není prostě hlavní, že se jedná o fantasy, vážení? Je třeba se hádat kvůli podtitulku? :)
-
Ale v písni je už možné vše, nechme se překvapit.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Mellien 25. června 2014
-
Že je to blbost :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Mellien 25. června 2014
-
Ámen.
-
Varys by s tebou nesouhlasil. Ani Malíček :D
-
Hlavne je to výpovědní hodnota. Nemůžeš napsat, ze hrajou nejlíp a pak ignorovat fakta. Tady je mas. Ghana hrála stejně dobre jako oni. Remíza zapasu slušela, i když chvílemi hrála i lépe jak Němci. S portugalskem? Tam Portugalce zařízl rozhodčí. Me…
-
Samo ze je to vtip :D:D:D
-
Jak to? :D Hráli dva zápasy, přičemž jeden měli tak tak.
-
Ale s Ghanou měli problém ;) Málem projeli
-
Proč Řekové? Proč?! :(
-
Holanďani hraji podle mě lépe. Frantíci mas easy los
-
-
@svoa00 Vítej v naší krásné republice
-
-
-
Jo, na něj bych málem zapomněl... no, toho já vůbec nemusím :)
-
Viděl jsem oba zápasy a nedalo se na jejich hru moc dobře koukat!
-
@Achileus můžu se zeptat proč? Pro jejich nezáživný fotbal, při kterém mají v 90. minutě torchu štestí?
-
Já si myslím, že tohle by byl první případ, kdy by se Tywin řídil heslem: mrtvý Lannister, dobrý Lannister... Těžko mohl udělat něco proti vrdiktu "bohů" + tak zase Tyriona neuznával, pokud vůbec...
-
@Gepeto Zvykej si, to je lotr :D
-
Valar morghulis.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Mellien 20. června 2014
-
Jak si to mam pamatovat? :D Ale asi jo, to má tak minutu, ne? No to je fakt hnus :D:D
-
Já taky, se na to teda kouknu, ale jako věřím... jen mi to přišlo divné.. Tak je to delší o nějakých 35-40 min, aspon moje veze :) Čistého děje to bude ta půl hodka ;)