Mellien

O uživateli

Přezdívka
Mellien
Datum registrace
Návštěv
5,434
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 9. dubna 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 9. dubna 2016
  • @hodor_the_king Já to neříkám, ani nikdo v okolí, takže nemohu soudit :D
  • @Dreamer To máš určitě pravdu, je tam problém. A ne malý. Právě předminulý týden jsme v rámci jednoho předmětu probírali statistiky ohledně hospitalizací u jednotlivých druhů onemocnění. Asi vás nepřekvapí, že u nás v ČR vedou kardiovaskulární choro…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 9. dubna 2016
  • Daň by měla být co nejnižší - lidé by také více utráceli. Místo toho máme daň pomalu i z hlíny (a trakaře) a nejvíce to odnáší střední třída... Progresivní daň je katastrofa a opět nejvíce poškodí střední třídu. A jak se psalo výše - odliv inteligen…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 9. dubna 2016
  • @Krisa vím, proto to píšu...
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 8. dubna 2016
  • @Dreamer S tím určitě souhlasím, jen bych z toho systému rád vystrnadil ty, kteří se na něm pouze přiživují. Ale tady se, koukám, shodujeme.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 8. dubna 2016
  • @Dreamer Jo, chápu tvé důvody. Určitou míru solidarity v sobě mám samozřejmě také. Ale přesto chci mít možnost o svých penězích rozhodovat sám. Stejně tak nechci doplácet na sociální experimenty. Stejně jako nebudu v budoucnu spoléhat, že se o moji …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 8. dubna 2016
  • @Jay Jo, to chápu. Vlákno se žhaví. Ale jde mi spíše o tu činnost, se kteoru to máš spojené. Když máš v pokoji tmu a nevidíš už na čtení (např), tak si chceš přece posvítit, využít světlo. Nejdeš k vypínači s cílem rozžhavit drátek, ale osvítit poko…
  • Já jsem pravičák - nechci, aby mi stát zasahoval do života více, než je nutné. Ale je u nás nějaká pravicová strana? :O Ideály levice se mi těžce nelíbí. Ideály socialismusu jsou mi doslova odporné - potlačování kreativity jedince? Ne, děkuji. Řekl …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 8. dubna 2016
  • To bude tím, že "rožni" ve spojitosti s domácím osvětlením zní... tragicky.
  • To je absurdní. Oni jsou voleni od toho, aby chránili své občany, bohové.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 6. dubna 2016
  • @Dreamer A co plánuješ opékat na ROŽNI? :D
  • Jméno růže jsem zatím pouze viděl, ke knize bych se rád dostal časem.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Mellien 5. dubna 2016
  • Jasně, ale zatím to - i z tvého popisu - vypadá, že mi to sedne perfektně.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Mellien 4. dubna 2016
  • @flanker.27 Jestli jsou výborné, tak nemohu být zklamaný. Máme je doma obě, už se na ně chystám delší dobu. A tato doba mě velice přitahuje, takže se těším :)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Mellien 4. dubna 2016
  • V diskuzi TV seriály Komentář od Mellien 4. dubna 2016
  • @sfik Já si hrál na Vinnetoua a to jsem ročník 95 ;)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 3. dubna 2016
  • My jsme se je také učili, jestli mi paměť slouží (šestiletka)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 31. března 2016
  • @Krisa Pamatuji, že jsem si tehdá dokonce koupit dvd, jak moc jsem se na to těšil. A pak u televize jen kroutil hlavou a smutně koukal :/ Mluvíš mi z duše.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Mellien 31. března 2016
  • Že se v budoucnu rozšíří in vitro fertilizace na celý proces těhotenství je docela možné. Otázkou je "kdy" :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 23. března 2016
  • @Achileus Někdy je potřeba situaci trochu odlehčit, nebo se všichni zblázní. Tohle mě na diskuzi zaujalo :) 1. Alláh Akbar! BUM! 2.Po chvíli zmatku si všichni počmárají něčím profilovku 3 Evropský státník prohlásí, že je šokován, ale neměli byc…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 23. března 2016
  • @svoa00 Já tím myslel právě ta jejich prohlášení typu: "ne všichni muslimové jsou stejní, právě toto teroristé chtějí, potřebujeme více uprchlíků, Evropa musí být solidární..." Atd. Jestli se někdo odváží říci, že už nemůžeme přilévat olej do ohně..…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 22. března 2016
  • Těch lidí je mi líto. A říkám si... kolik útoků ještě bude muset přijít, než se politici přestanou tvářit, že tento problém neexistuje?
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 22. března 2016
  • http://zpravy.idnes.cz/inkluze-po-islandsku-053-/domaci.aspx?c=A160319_212042_domaci_zt Zajímal by mě váš názor. Mně se ta myšlenka nelíbí. Možná nejsem dostatečně osvícený, možná příliš pragmatický, možná... Tento systém mi nepřijde hodný následov…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 22. března 2016
  • A nejsmutnější z toho všeho bude legendární Simir Gerkhan, páč mu přibude konkurence :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 18. března 2016
  • To je zase snůška keců. Osobně jsem na brigádu nikdy neměl čas.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 14. března 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 8. března 2016
  • @svoa00 Ropa nesmrdí.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 8. března 2016
  • Taky jsem názoru, že politika by se do sportu tahat neměla...
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 4. března 2016

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě