Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Branislav_Gepeto Nikdo by neměl šukat svý jídlo...
-
@baltim Asi jo, protože slovo polichocena si teda zrovna se špatným náboženským vyznáním nespojuji. =D
-
Lidi, už jenom když se řekne paranormální romance, tak mám chuť někam utéct, upíři maj lidi pojídat, ne si z nich dělat matrace. Cokoli neodpovídá představě upíra jako predátora, ale jako něžného milence na věky věků mi zvedá žaludek.
-
Otázky jsou z knížek, takže teď znamená konec Tance a ty vyznáváš ženám víru (ta třetí, takže jde o ženy) Jen můj názor samozřejmě :)
-
@Gardien Sranda topič... takže je to vtip?
-
@Krisa Ještě lepší je Moonrise kingdom, to jsi viděla? (thats a loaded question :D )
-
@Krisa Tak a teď se všichni povinně kouknou na Little miss sunshine :D
-
@sveva =D Ty víš všechno
-
@Hildegarda Nekousnuta ;)
-
Hm, mě to přijde celkem jasné, domovin, kde poroučí žena zase tolik není ne?
-
@Kolikokoli Thoros naučí Mel oživovat tak max. stíny ;) (if you know what I mean)
-
@Nevada Oh man, to bych byl nasrán velmi, bratrstvo jsem si oblíbil. Ale nemyslíš, že by pak Thorose úplně vynechali?
-
@pavel Pořád to má světlé chvilky a šanci, že se to zlepší :D Podle mě je Melisandra oslí můstek mezi Thorosem a jeho mystickými silami, což se mi zdá zbytečné, ale tak uvidíme.
-
@pavel První série byla celkem slušná. A prosím nezapomeň, že je zde debata o seriálu, ne o tom, jak si necháš kazit večer od nějakých pitomých negativistů, kteří mají naprosté právo si psát co chtějí a ty to jako správný uvědomělý občan samozřejmě …
-
@Nevada Systematicky jim rozdupáváme bábovičky :D
-
Ale no tak, to že máme výtky vyjadřuje náš zájem o problematiku, žádné antifanouškovství ani demeci seriálu (tu možná trochu, dobře). Za to že s tebou nesouhlasíme z nás přece nemusíš dělat lidi typu "kritizuju všechno co jde, protože chci a rád jse…
-
Narozdíl od knih je obnažování v seriálu samoúčelné a na místech, která dějem nijak nehýbou, proto to tam všem přijde jak pěst na oko a v knihách je to jen součást děje, zatímco v seriálu kvóta třesení kozama na kameru, ale už se to tu řešilo.
-
Taky se mi moc líbil, atmosférické knihy já rád :)
-
boží soud s Gregorem né?
-
@NesijícíKraken Bas Lag mám za sebou v češtině a přestože ho tady v angličtině mám k dispozici, tak na to bych si fakt netroufl a to už žiju v Anglii skoro rok, takže máš můj respekt.
-
Počkej, to není možný dát dneska něco jinýho než Oberyna, aniž by to sedělo ne?
-
@Thorar Já teda jeho pozdější tvorbu nemusím, zdá se mi, že už se jen opakuje, ale Gaimana mám moc rád a zatím se královsky bavím, knížku doporučuji zvláště pak zdejšímu cynickému oddělení v čele s lady Nevadou :D
-
Mě osobně přijde k situaci lepší "Noční Hlídka bilancuje" ;) ale už jsou to všechno velmi dobré překlady, klobouk dolů.V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Askia 20. dubna 2013
-
@sveva Právě že meets his better může být i jeho lepší já, s někým lepším je to, co já jsem potkal většinou meets his best.V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Askia 20. dubna 2013
-
V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Askia 20. dubna 2013
-
A co ten Varys, úplně si nepamatuji, co se s ním stane a taky je více možností překladu.V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Askia 20. dubna 2013
-
Ano, to je pravda, vzhledem k tomu, co se v tom díle stane je to špatný překlad. to make an appraisal of resources and potentialities. I spent some time yesterday taking stock of my good and bad qualities. We all need to take stock now and then. T…V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Askia 20. dubna 2013
-
Noční hlídka dělá inventuru. Varys nachází svou lepší stránku (nebo sobě rovného, pravda). Aryu vezmou k lordu veliteli Bratrstva. Daenerys mění řetěz za bič.V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Askia 20. dubna 2013
-
Mám nový vtip Pane vrchní, ta vaše káva smrdí, jak nemytý čurák. Tak to si ji musíte vzít do druhé ruky pane.
-
@Branislav_Gepeto Je to zatím nehorázná sranda, na konci sem určitě napíšu recenzi nebo tak.