Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Začal jsem číst Dobrá znamení, protože kombinace autorů Pratchett Gaiman mi přijde jako něco, co mě rozhodně nezklame. Nějaké recenze zdejších čtenářů?
-
Odkaz od kamaráda, celkem pobavilo: "ta záležitost s Českem/Čečenskem mě donutila k zamyšlení. Nad sklenkou vychlazené coly jsem zauvažoval, jak by takový odvetný úder USA, vedený na ČR vypadal. Viděl bych to asi takto: 8:00 - Americký expediční s…
-
@Branislav_Gepeto Celé pěkné, ale Cersei už by zasloužila umřít, podle mě by ji měl před smrtí zachránit Varys, stejně jako Tyriona, on ten pavouk tak rád dělá bordel :D A nesedí mi k sobě Brienne a Sandor, to se spíš střetnou o Sansu, než, že by sp…
-
@Branislav_Gepeto Ale s tím duelem mezi Sandorem a Gregorem máš pravdu, doufám pak, že to bude v situaci, která bude rozhodovat ještě o něčem větším, než jen o pomstě, mohl by to být samotný ten boží soud a po Sandorově výhře by popravili Cersei a S…
-
Nové obálky mě definitivně utvrdily v rozhodnutí zakoupit místo Písně radši několik dílů Sandmana.
-
@Branislav_Gepeto Obě mé poznámky k Dallasu byly ironické až mírně cynické, omlouvám se za tvé nepochopení, příště napíši do spoileru za jakoukoli takovouto nemístnou poznámku slovo "ironie" :D
-
@sveva Oh man :(
-
Jen tak mezi námi, kdo myslíte, že je ve skutečnosti Robert Strong? Nová postava nebo některá "mrtvá"? Já bych rád viděl zpátky Sandora, ale to je spíš zbožné přání, tak co vy na to?
-
@Branislav_Gepeto Neříkej, že je to seriál... to jsem teda fakt nevěděl :D
-
@Montezuma3 Němá groteska, vytírání ve vesmíru, už to vidím :D
-
@sveva Třeba ti z toho laurdes udělá pětibodovku, abys měla radost ;)
-
Ale khal Drogo pobavil :D
-
@skelet Eh, tak to se omlouvám, v Dallasu jsem v životě nebyl ;)
-
@Kolikokoli =D
-
@sveva To máš asi jedno :D ale dík za pochopení.
-
@Kolikokoli Oni měli sprchy? Jooo?
-
@sveva Ehm, já se fakt nechtěl hádat, ale tak víš co, ten rytíř Cersei SLÍBIL, že ji zachrání :D chceš citaci?
-
@sveva Jako, když to celé namontuješ na královskou gardu, tak to odpovídá do detailu :D škoda, že dneska nemám hádavou náladu :D
-
Já taky Cersei, jedině slib nového člena královy gardy ji může zachránit před smrtí a její bratr jich má 6 = členů gardy.
-
Hm, normálně bych se zlobil, že to zase sedí na dvě postavy stejně dobře, ale už to tady bylo a nebaví mě si stěžovat, takže si vlastně stěžuju na to, jak si furt stěžuju :D Teda ale jako závěrem bych dodal: "je to hrůza se mnou" :D
-
Máš to moc pěkný
-
@Kolikokoli Nebudeš :D
-
gravitace... mám být překvapen? Ale vypadá to hezky.
-
@flanker.27 Jo, to jsme se s kamarádama připili (čti vožrali jak prasata) a snažili se dát dohromady co nejvíc států (ve třech lidech, z hlavy, bez přípravy), dali jsme jich 30, takže tak marní zase nebudeme :D Edit: států v americe
-
S dekou přes hlavu? Ještě řekni, že je k tomu americký kotel zmrzliny a popřeju autorce harakiri...
-
Nehledej ji Kriso, prosím, kdo pak bude mět číst ty příspěvky, co sem bude tvoje vnitřní bohyně psát :D
-
@flanker.27 =D
-
@flanker.27 Jo a celý zbytek Anglie si myslí, že ve Walesu jsou sedláci, co jim kouká seno z bot, je to strašně vtipný :D
-
@flanker.27 Co tu jsem mi přijde, že Angličani nemaj rádi nikoho... na všechny koukají, jako na méněcenné hňupy (někteří více, někteří méně, ale obecně to lze říct)
-
@Arutha2321 Jo, v téhle soutěži jeden soutěžící kdysi prohlásil, že motýl má 2 křídla a vybíral z možností 2,3,4,5 nebo tak :D