Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Kolikokoli Yess! :twisted:
-
Tahle skupina spáchala ten úžasný soundtrack k Samurai Champloo
-
@Veen Klobouk dolů, připojuji se k všeobecnému obdivu.
-
@Hildegarda :applause: ta tučňákokostaka je nejlepší!
-
Až zahlasuješ, tak mi pošli PM ;) jo jinak, jestli šlo o ten opravdový detail z prvního řádku, tak to na wiki není doslovně, to jsem našel v knížce :D
-
@sveva Našel jsem to na wiki, první řádek je dohledatelnej :D :dance:
-
@sveva Já to nehledal, teda, já si to pamatuju :oops:
-
Dneska pohodička ne? @MissUtahraptor První řádek ti sedí taky, stačí si to dohledat ;)
-
@flanker.27 K platu výhodná hypotéka na vajíčka =D
-
Wig je paruka :D
-
@M1on To seš z levnýho kraje :D
-
@alek V první sérii fungovaly doslovné dialogy z knih skvěle, dle mého skromného názoru.V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Askia 23. dubna 2013
-
@flanker.27 Leda, že by jedna z nich byla Nevada, jinak nevidím žádnou šanci :DV diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Askia 23. dubna 2013
-
@brbr @Krisa To není možný, můžu dostat PM, koho jste daly? :-o 8-O
-
@flanker.27 Však jo, já jenom, že když se vatahují šavle, tak já běžím pro popcorn :D (kdybych náhodou měl pocit, že ti to natíraj, tak bych se připojil, páč jsem také člen kliky "nechte nám náš názor na váš smradlavej seriál")V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Askia 23. dubna 2013
-
-
V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Askia 23. dubna 2013
-
Jo no, takové debaty většinou končí buď rvačkou, kde nikdo není nikoho schopen trefit a každopádně pak bezvědomím všech zúčastněných :D
-
@flanker.27 Těžiště je to slovo, které, zde všichni hledáte ve spojitosti s chlebem, nemáte zač. =D
-
V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Askia 23. dubna 2013
-
A co teprve dostat se Krise pod loď... :D
-
@flanker.27 Good job sir, těď se mi na to nechce koukat =D (protože jsem se přistihl, že na seriál většinou sdílím Tvé názory)V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Askia 23. dubna 2013
-
@Krisa *facepalm* , ale je mi tě stejně líto. (toho si važ, většině lidí bych se smál)
-
:-( škoda
-
@Krisa Jé Kriso, ty seš doktor?
-
@Krisa Zkus radši vrhat než házet, stačí pár litrů rumu a jde to samo ;)
-
Přes veškerou iluzi je seriál celkem bezdějový...V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Askia 23. dubna 2013
-
@Blackfish Za 650 ještě dobrý :D
-
Takže dneska konečně! :D
-
@Thorar @Krisa Koukněte na toho Okamuru u Krause, já se válním smíchy po podlaze :D (jasné, všichno už jsme to viděli, ale některé vtipy jsou dobré pořád)