Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Krisa NÉÉÉ, vypalte mi oči kyselinou, prosím, prosím...
-
@Thorar Hm, to jsem nevěděl, já znám je Tomiovici/Okamurovici :D (3:40)
-
@Thorar Takže logická úspornost podpisů na archu myslíš? :D Když víš, že jde o Okamuru, tak úspornost je opravdu logická ;)
-
@Thorar Okamura by nekrájel, on by o tom uvažoval a po čase možná mluvil, aby dal ostatním dobrý příklad.
-
@Branislav_Gepeto Hádej, můžeš dvakrát.
-
@Nevada Všechna témata slohovek byla strašlivá... například: Úvaha na téma českého školství. Vyprávění o Vánocích a všechna podobná zla :D
-
Dneska je to jasný jak facka :D
-
@M1on Není to tak těžké, přes noc jsem se stal hráčem s nejvyšším % výher na celém serveru :D Mám rád nové hry, kde není zbytečně moc otravných veteránů.
-
@M1on Vypadá to hezky
-
Naprostý souhlas, myslel jsem, že Tě tematický vtip pobaví ;)
-
-
Taktéž
-
@Nevada Děkuji uctivě ;)
-
@Phoebea No já si právě myslím, ale když dva lidi okamžitě zareagovali, tak se radši zeptám :)
-
@MissUtahraptor Už si to tak dobře nepamatuji, můžeš mi to upřesnit prosím?
-
@Phoebea Sandor je #1, já bych mu to přál a smál se všem fanouškům Sansy :D Náhodou, kdo ví, jak moc mu "zazpívala", že jo ;)
-
Navrhuji nespat.
-
@Kolikokoli Tos Cersei nebyla blbost -_- :D
-
@flanker.27 Hezký, co máš za krevní skupinu?
-
-
@flanker.27 Čokoládu sníš a s kolou umyješ záchod... :D (u nás dávají stravenky na které jde, v dobře vybraném krámku, pořídit víno)
-
-
@Branislav_Gepeto Je daleko chytřejší očekávat vždy tu horší variantu, aspoň neumřeš s výrazem naivního tuleního mláděte, co se snažilo kamarádit s kosatkou.
-
@baltim :applause:
-
@Branislav_Gepeto Když tě někdo pojídá a přitom se na tebe lepí, tak budeš spíš za chvíli mrtvý, než vzrušený, ale proti gustu... ;)
-
-
@Branislav_Gepeto Musím přiznat, že tvé romantické představy mytických predátorů mi přijdou směšné :D já bych ti moc přál, aby upíři existovali, byl bys ideální žrádlo :D
-
@Kolikokoli Díky za tip, určitě si na to najdu čas ;)
-
Může mi někdo vysvětlit, proč hodně lidí, zvlášť pak ženy cítí v kombinaci s upíry nějaké erotické napětí? Teda kromě pocitu nebezpečí, kvůli kterému dá každá přednost hezkému grázlovi před hodným účetním s fantasií dobře vypálené cihly.
-
Já se na to Interview budu snad muset podívat, když to tu všichni tak vychvalujete. @MissUtahraptor Teprve na plátně totiž vynikne, jaká je to *****, ale chápu, že každý má své guilty pleasure knížky ;)