Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@M1on Jo, navíc, když se někomu příčí ta strašně ušlechtilá filosofie knihy jako mě, tak se těší, že z toho třeba udělaj super akčňák :D
-
@Darkover A nechápej to špatně, klidně bych umřel, kdybych věděl, že tím zachráním víc lidí, na kterých mi záleží, ale kdyby přišlo rozhodnutí typu "lidé mě drazí vs. národ emzáků" tak bych neváhal, i když bych si to asi vyčítal, ale ne tak brutálně…
-
@Darkover Jo, kdybych to četl v 16 tak bych to asi taky přečetl jedním dechem, ale četl jsem to ve 20 a nic nového tam nebylo, že na některé otázky uspokojivá odpověď není jsem v tu dobu věděl už dávno. Taky jsem už v té době odmítal tu krásnou ušle…
-
@MissUtahraptor :D Díky díky, to si radši vymyslím něco nového a změním to na těch 2-3 místech, kde se na netu vyskytuju :D
-
@Darkover @flanker.27 Asi mě ukamenujete, ale mě se líbila jenom Enderova hra, zkoušel jsem ještě číst mluvčího za mrtvé a odložil jsem to nedočtené. Místo jakékoli akce je tam jen vševědoucí Ender snažící se všechny pochopit a usmířit a každému se …
-
Večer pálím do anglického kina na Ironmana 3 v originálním znění (překvapivě) tak předem slibuji obsáhlou recenzi, zahrnující spousta ironie a možná i můj názor ;)
-
@MissUtahraptor Určitě dám vědět, jen co to vymyslím, Riv už tam je a Anvila mi zabral nějakej chytrák před měsícem a ani to nepoužívá :evil:
-
@MissUtahraptor Ty jo, já na to csfd snad vlezu, aby viděli, jak se to má dělat :D
-
@MissUtahraptor Ale hodnocení má celkem dobrý, holomek jeden :D někde bych trochu přidal, někde ubral, ale v zásadě se shodnem. Moc mě potěšil odpad u Warriora :D ale přidal bych třeba u potomků lidí a tak A moc kouká na animáky a moc vysoko je hodn…
-
@flanker.27 Ještě jsem se k tomu nedostal, ale tak, když říkáš, že tam tomu šéfuješ v tomhle směru, tak si to i odpustím :D
-
@MissUtahraptor Rozhodně nejsem, čsfd jsem zavrhl jako baštu pseudointeligentních hovad, která si nedokáží užít film :D
-
-
@Nevada Já ho obvykle taky nemusím a to tak, že těžce, ale Duga nadaboval dobře. možná proto, že jsou oba ňoumové. (Což na věci nic nemění)
-
@Gorgloj Neměl by ten seriál být podle knih čistě náhodou? :D
-
Rusko nikdo nezastaví :D http://izismile.com/2013/05/06/crossing_a_river_the_russian_way.html
-
@Gorgloj Argumentovat v souvislosti s Písní věkem je asi jako přitáhnou na mistrovství světa v šipkách nafukovací terč :D
-
-
Liška na to má o dost lepší hlas, takovej hloupější :D
-
Ještě bych přidal. Celá sága je postavená na charakterech postav. V seriálu je tvůrci hodně a ne nutně mění a přitom zanechávají původní události, ke kterým postavám chybí motivace charakterem (viz Robb - jeden příklad za všechny) a dělají věci, kte…
-
@RudyGilgun Tohle je vlákno na tvůj ctěný názor na seriál a ne na flankera, tak se koukej uklidnit a klidně si přečtu podrobněji, co si myslíš o seriálu. Na flankera si založ novej topic laskavě.
-
To, jak zprznili bratrstvo jim nikdy neodpustím :P
-
@Kolikokoli I kdyby je viděla v plamenech, tak tam přece vidí jen nekonkrétní výseky důležitých událostí (viz její POV), jak by je podle toho našla?
-
Mě se strašně líbilo, jak Liška nadaboval toho psa z Up, to bylo super, lepší než originál, ale jinak jsem proti dabingu všeobecně celkem zaujatý :)
-
@Thorar Bylo to zbytečný, ale to je jak, když uděláš v kauflandu akci "mlíko za deset korun" taky ti většinu vykoupí místní domov důchodců a ne rodiny s hodně dětma, co by to potřebovaly. To je prostě lidskej hyenismus :/
-
@Krisa Jé, díky, že se ti Anvil líbil, máš spoustu plusových bodů, ale říkal jsem si, že je čas sjednotit přezdívky a všude jinde jsem jako Riv (popř. Riv Dunn) :D
-
@Thorar A tak vadit jí to mohlo. Navíc ten program je dělaný tak, že ti tu plastiku udělají zadarmo. Resp. za to, že se necháš točit. (koukněte na první díl, tam to říkají) takže proč ne?
-
@Krisa Na hodnost se poptej flankera, ale vzhledem k tomu, že jsme našli velmi dobrý kompromis z tohoto topicu udělat všeobenou diskusi o módě, tak myslím, že naše malá guerillová skupina, bojující za jeho zrušení, byla rozpuštěna ;)
-
@Krisa Víš, že od té doby, co jsi mě minule rozdrtila v ošklivých hudebních odkazech už s Tebou nesoutěžím a respektuji Tvou dominanci v oblasti hnusů všeho druhu :D
-
@Krisa Až na sebe zbyli :D
-
@Everett_Young Tak, takhle už jsem se dlouho nezasmál. Díky =D