Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Everett_Young Moře, stařec stál za prd :D
-
@Lady Sansa Chceme! :D
-
Má to zůstat tak, aby se nevyjadřoval ;)
-
@Branislav_Gepeto Jednou tě za ty citace někdo odstřelí :D
-
-
@flanker.27 Asi tím chtěla naznačit, že by ráda, aby to tak zůstalo :D
-
Ještě jednou skouknu dnešní díl večer a pak sem napíšu něco obsáhlejšího :) jediný převládající dojem zatím je, že Melisandra je strašlivě zahraná a furt se tváří, jak kdyby měla zaražený prdy. Mocně mě sere jenom na ni koukat.
-
-
Pokračuje série "Anvilova hudební pekla"
-
Blackfyre ;)
-
@Dreamer Moje řeč, tenisky max za 6-7 stovek, stejně se to rozpadne :)
-
-
@Ugla A tohle je fakt Krisa nebo ne? :D
-
@MissUtahraptor Jsi moc tvrdohlavá :D ;)
-
@MissUtahraptor Když už to nenajdeš, tam u mě vždycky fungovalo to vyhnat z hlavy jinou výraznou melodií :D tak zkus najít něco jiného, nového, co se ti bude líbit.
-
-
Top koment:If you look closer you will see the chainsaw bleeding!
-
Jen tak pro odlehčení :D
-
@Černá_Alison Díky :) @Thorar Jo, já právě taky chystám změnu šatníku. Jsem čistě v té pozici kdy vyhazuju ty kousky, co člověk dostane k Vánocům a tak (nic jiného jsem doteď neměl) protože konečně vydělal nějaké slušné peníze na to, aby si šatník z…
-
@Dreamer Někdo si to může dovolit ;)
-
Jo, přesně mě taky, a ještě lepší je to trochu kratší než ke kotníkům, ať je něco z těch nohou vidět, ale zase ne moc krátké, za mě - nad kolena je to akorát.
-
A když už se tu tohle rozebírá, co vaše názory na košile (mužské) jaké barvy střihy a tak) popřípadě na jaký typ postavy se hodí a na jaký ne :)
-
@Dreamer Připojuju se s tím, že střihem se mi daleko víc líbí ty co sem dával flanker a nejhezčí jsou ty od Alison. Prostě ty šaty, které jsou upnuté kolem boků a dost je tím zvýrazňují se mi nelíbí. Jo a ještě k flankerovi: Nemám rád batiku :D fakt…
-
@Everett_Young Proč tě to štve? (jenom zvědavost)
-
@Thorar 8-O 8-O :oops:
-
-
@Everett_Young @MissUtahraptor Jak už říkal Thorar, nejhezčí jsou děvčata stejně bez šatů :D
-
@Darkover Že ještě naposled zareaguji. Není to škoda jenom číst? Chci říct, přes všechny názorové neshody a tak mi přijde, že jsi inteligentní a nebojíš se. Takové diskutéry oceňuji a bylo by škoda, kdyby ses neprojevoval a jenom četl.
-
@Darkover Ty jo, fakt jsem čekal na někoho, kdo to začne brát smrtelně vážně a všem začne říkat, že se chovají jako děti a postujou hnusný odkazy. Gratuluji ti. Nicméně už jen založením takového topicu a s tak vyzývavým popisem tím přímo říkaly, cht…
-
@Černá_Alison Normálně by to fungovalo, ale v tomhle případě to má jeden háček. Je to zrzka... =D