Hildegarda
O uživateli
- Přezdívka
- Hildegarda
- Datum registrace
- Návštěv
- 6,055
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@JoeGyry Ja sa necudujem :). Tiez mi to pride primitivne, tak som myslela, ze tu sa toho vyhneme.
-
@Krisa Mna by zaujimalo, ci je to na zaklade nejakeho filmu, historickej udalosti alebo kyhodasa, lebo takto u nas nik nehovori. Kazda prezyvka ma predsa svoju historiu a mali by ju poznat ti, co ju pouzivaju, hlavne tym hanlivym sposobom ;)
-
-
@Krisa A co bolo? Stojim si na kabli
-
-
@Blackfish preco sme cobolaci? Lovim v pamati, ale my podobny vyraz pre vas asi nemame...
-
A ti nasi to nemozu dat ani raz v normalnom case, nech nemam dohryzene nechty :)
-
@Gepeto Na to si ale pockame do r.2018. A to ju mozno dovtedy aj prejde a zacnu ponici :spike:
-
@Gepeto U nas doma nazyvame ten short Frozen 2. Neboj, nic si nezmeskal :)
-
-
@pavel to video sluzi iba na spropagovanie regionu Zilina
-
A ArienneV diskuzi Ukázková kapitola z knihy Vichry zimy - Alayne - Ice & Fire Komentář od Hildegarda 15. dubna 2015
-
@Nevada Dvojcata sa mi tiez nezdaju realne, kedze Aegon je minimalne o rok starsi od Jona
-
@Lady_Stark Ja som Amber dala cely, ale z pohladu syna to uz bolo varenie z vody. Citala som od neho viacero poviedok, ale vzdy to bolo v zbornikoch.
-
Lynch odchadza z Twin Peaksu...uz to mozu rovno zabalit
-
s krizkom po funuse :)
-
@Dreamer Konecne rozpravka, kde nehra ziadna miss, ale objavi sa tam moja oblubena herecka Olhova. Uvidime...
-
@Everett_Young ja ho citam poctivo :) Ale ked som ale byvala na intraku, tiez ma zarazilo, kolko ludi chcelo ist v dobrej viere rano po mariske darovat krv :)
-
U nas uz zvyknu davat pri odchode od lekara pribalove letaky, aby ludia nerobili hluposti :)
-
-
@Montezuma3 :) Som zvedava ako ta 42-rocna Dany strati venecek :)
-
Mna doteraz strasi vrazdiaca babika. To bola fakt nechutna cast :)
-
@Everett_Young tak cestovanie v case este nevychytal nikto ;)
-
@Jitka Uz mi docvaklo. Prvy riadok som mala citat pozornejsie :)
-
Bola som si stopeo ista, ze viem odpoved na Druhy tajny bonus v Kniznej sifre a neberie to :(
-
@StandazPorubhradu Dik, uz to mam :) Je ironicke, ze prave dnes :(
-
@Everett_Young Bohuzial, ja som tak bezuhonna osoba :oops: Napriklad vcera som sa citila strasne previnilo, ze som si listok na MHD cvakla az od druhej zastavky, lebo som v rychlosti nevedela najst po vreckach hodinovy listok, ale len 15 minutovy.…
-
@brbr Prave vcera som pozerala poslednu cast Suits a dnes rano mi volali z Generalnej prokuratury, ze ci pristupim na dohodu o vine a treste. Mam? :D. Som mu povedala, ze by som aj pristupila, ak by som vedela, o co ide :)
-
-
@sarven Chcela som skusit Boscha, len sa bojim, ze sa mi to nebude vobec pacit, kedze po precitani knih mam uz aky taky obraz :). Poznas knihy?