Hildegarda
O uživateli
- Přezdívka
- Hildegarda
- Datum registrace
- Návštěv
- 6,055
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Mne sa paci, ako su matky presvedcene, ze autizmus je z ockovania. To je ako keby s autizmom spajali kukuricne chrumky, lebo ved kazde dieta, ktoremu diagnostikovali autizmus ch predtym aspon raz jedlo! U nas na dvore je taka militantna matka - svo…
-
@Zlord_Antiježíš Teraz pribudol pre vsetkych z "Klubu 64" Tajny bonus, ktory najdes nad uhadnutymi knihami. Ide o hadanku, ale slovnu a v tych nie som velmi dobra :( Dnes som sa bola pozriet na povodny obraz a konecne som prisla na to, preco je v l…
-
@Jitka Myslim, ze spolu by sme to dali vsetko, lebo niektore diela od nas ti mozno budu chybat Edit:tak este 5 :). Dala som ten lavy dolny roh
-
@Lara Dik, slaba kvalita, ale aj tak mi to hodilo 58. Tak este 6...
-
@Everett_Young Tak ja nosim po kapsach len drobne do automatov na listky, ale nenosit kreditku bude problem :anxious: Ale mam nastastie darcekovu poukazku na 10 eur :)
-
@Montezuma3 Ja som si chcela aj tak urobit vylet do knihkupectva, kde je cely obraz zverejneny. Teraz sa tam aspon nemusim trepat s kocikom :) @Lara neviem to najst, daj link pls
-
@M1on Jop ;)
-
44 :)
-
@brbr To so stolickami odporucam precitat :) Mam 39
-
Tak mam 34, ale ten hambac mi stale unikaaaaa :evil:
-
@Zlord_Antiježíš Na hambac som este neprisla, ale za to mi konecne doplo, co je nad tymi konmi a stolickami :)
-
@Zlord_Antiježíš Chcem sa potrapit a 30 nie je ani konecny pocet :) Vies vsetky zobrazene?
-
@Zlord_Antiježíš Srandista :) 30 nie je ani zobrazenych :) Edit:chapem, ty cheatujes. Hadzes, co da, bez toho, aby to bolo zobrazene :)
-
@Gepeto Co je prva a druha kniha o cintorine? Ja poznam len jednu Nemusis byt scitany, staci, ked sa ucis na maturu a v tomto mas asi vyhodu :)
-
@brbr Opravujem - uz devat :) Edit: tak 13
-
@brbr Ja mam osem. Akurat, ze ste trochu v nevyhode, lebo slovenska klasika nie je u vas taka znama...ak chces pomoct, daj vediet ;)
-
Sansa miluje Malicka 8-O Ja som v 12tich mala tiez desivy vkus, ktory si ma nastastie ani nevsimal :)
-
Na porovnanie pre tych, ktori tvrdia, ze u nas by to bolo ine. Toto je aktualny pripad zo Slovenska, clanok je z dnesneho dna. https://dennikn.sk/63998/dieta-vam-mozu-zobrat-aj-preto-ze-je-chore/
-
@Montezuma3 Pupavovy med je medom detstva :) Ale tu sklenicku by som uz radsej neotvarala :) @Lara Velky pohar som kupila za 7,50. Ledva som naskriabala po kapsach.
-
@Lara Tak deti maju radi sladke :). Vcera som kupila malinovy med....hmmm
-
@Dreamer No ved to! Mam pocit, ze ide o byrokraticku otazku. Ak nepodala ziadost o svoje deti, tak je jasne, vo co go.
-
@Everett_Young Lenze ministerka vyhlasila, ze matka mohla v aprili poziadat norske sudy a svoje deti a neurobila to minimalne do novembra. Takze je mozne, ze tu ide o byrokraticky problem, preto obuvanie sa do norskej socialky, ked ta sa nemoze k …
-
@svoa00 Len som tym chcela povedat, ze vec je zlozitejsia a nemyslim si, ze vidime celkovy obraz hlavne po tom, co vyplavalo na povrch Zdroj je Reflex a ak mas na slovo "rozhodne" zdroj, tiez by ma zaujimal. Neviem o ziadnom pripade, ale to nezname…
-
@Everett_Young Myslim, ze to mam z Reflexu, tam sa treba spytat :)
-
@svoa00 Pokial som citala, tak manzel mal vaznu psychicku poruchu, mal problemy s nasilim a agresivitou a bol extremne ziarlivy a deti sa narodili v Norsku. Norska socialka nemohla argumentovat na verejnosti a vacsina tychto veci zacala vyvhadzat n…
-
@Krisa A to je ten problem - norske urady musia zachovavat mlcanlivost a dotknuti ludia si to mozu prifarbit, ako chcu, nik z kompetentnych to nemoze vyvratit
-
@Jay Pozri si video z natacania :)
-
@Krisa Pisala som "zatial". Len chcem povedat, ze mocni ludia si mozu dovolit aj okate zlociny.
-
@Krisa nevsimla som si, ze by toho vraha uz zadrzali, takze zatial to nie je "dohledatelne"