Hildegarda

O uživateli

Přezdívka
Hildegarda
Datum registrace
Návštěv
6,055
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • vnutri mam aktualne 28,7, ale stale je vnutri lepsie :onfire:
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 7. srpna 2015
  • V diskuzi TV seriály Komentář od Hildegarda 7. srpna 2015
  • @Nevada Mozno jester. Alebo tam nechat draka.
  • @Vena okrem Zemeplochy. Kanturkove poznamky by som s originalom nemenila :)
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Hildegarda 3. srpna 2015
  • Mne to tiez sedi na Randylla. Mozno mu v seriali pripisu vacsiu rolu alebo prevezme na seba este rolu niekoho ineho.
  • Prave vrcholia majstrovstva sveta muzov v skoku do vody a...ehm.. Je na co sa pozerat v oboch smeroch :oops:
  • @Jitka minule som zahliadla nejaky vyskum o tom, ze uz male mnozstvo akehokolvek alkoholu v tehotenstve moze sposobit hyperaktivitu dietata a o Moravakoch je stale pocut :)
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Hildegarda 31. července 2015
  • O psicka som prisla, nepozeram tv, ale niekto dobrosrdecny mi ho po mojom nechapavom vyraze pustil na youtube....nechapavy vyraz zostal. Ked uz si mam vybrat, radsej vineu. Ta ma v Cechach nejaky marketing?
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 29. července 2015
  • Tak otcovi to preklasifikovali na usmrtenie so sadzbou 2 az 5 rokov
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. července 2015
  • @gepeto Zjavne z toho nemas traumu, takze si spaval ako zabity ;)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. července 2015
  • @Monte Karstark iba skoro polku :twisted: Ja ich nutim aj jest, upratovat, umyvat si zuby a pouzit slovicka prosim, dakujem a prepac. :twisted: Na to je uz tiez asi paragraf. Pamatam si, ze v skolke, ked vsetci sli spat a ja som samozrejme nespal…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. července 2015
  • @Everett_Young Gratulujem k zlepseniu z troch hodin na 6. Ked sa to zlomilo, vasi mali asi oslavu :) Ja som si ich nastastie vychovala, lebo to iste tie moje zrudicky skusali na mna. 10-11 hodin je teraz standard u oboch.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. července 2015
  • @brbr Asi myslis toto http://zpravy.idnes.cz/nejvyssi-soud-dite-vypadlo-z-okna-dlv-/domaci.aspx?c=A150112_105321_domaci_kha Osem mesiacov vazenia s podmienecnym odkladom na 16 mesiacov povodne.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. července 2015
  • @brbr susedu vymkol rocny syn na terase pri vesani pradla. Esteze mam jej rezervny kluc ja. Taku zadychcanu som ju uz davno nevidela :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. července 2015
  • @Vena Tu je ten clanok oceneny Pulitzerovou cenou po slovensky https://dennikn.sk/196511/moze-niekto-zabudnut-dieta-v-aute-moze/ @Krisa Mas pravdu, zalezi od pravnika a sudcu. Problemom vsak je, ze tato sadzba sa vobec spomina. Btw suseda Brazilca…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. července 2015
  • @Everett_Young Ale predpokladam, ze tento tvoj uzasny spankovy rezim ( odkazujem rodicom, ze chapem a sucitim :) ) sa uz netykal doby, ked si uz chodil do skolky. A to je vacsinou to obdobie, ked sa stava najviac takychto nehod. Oci novorodenca sa …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. července 2015
  • @flanker.27 presne na to som myslela, ked som vcera citala o Rathovi. Nemohol sa dostavit k sudu, lebo jeho pacienti su mu prednejsi...pfff @Everett_Young nie kazde dieta je mala vrieskajuca opicka. Znami maju dieta, ktore ma uz vyse roka a este so…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. července 2015
  • @Vena Ten clanok vyjde po slovensky nasledujuce dni v .tyzdni
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 23. července 2015
  • @Everett_Young Ako hovori flanker a paul, moze sa to stat kazdemu. Stalo sa to kozmonautovi, sestricke...vacsinou sa to stava rodicom, ktori nemaju tu rutinu vozenia deti do skolok. Po dlhom case dostane dieta na odvoz, ale ked je dieta potichu a on…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 23. července 2015
  • Vcera v Nitre otec zabudol dvojrocnu dceru, ktoru viezol do jasli, v aute na rozpalenom slnku. Kym si to uvedomil, mala uz na tele popaleniny a nebolo jej pomoci. Co ma ale najviac zarazilo, je postoj verejnosti. Najprv v Markize uverejnia reportaz,…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 23. července 2015
  • @flanker.27 Ugla spomenul odluku cirkvi od statu. Len som chcela podotknut, ze treba presnejsiu definici, lebo "odluka" nestaci, pretoze u nas neprebehla ,ale ked niekto nechape a toci ocami a potrebuje mat chut si nieco dokazovat..uzi si.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 21. července 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 21. července 2015
  • @flanker ak mas chut trollovat popri praci, tak kludne, moje dane na teba nejdu, uzi si legraci. Ten ton by si si vsak mohol odpustit. Ak mi chces vysvetlit, aky mas so mnou problem, staci do spravy, netreba tu oblazovat druhych.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 2. července 2015
  • Stacil by odchod do dochodku ako u nas. Ale ked potrebujes tak velmi prehanat vo vsetkom, nech sa paci....argument ako lipovy caj. A v tych Atenach som sa fakt sekla - populacia je 3,75 mil, Grecko ma povedzme 11 milionov...aj ako matematik vidim, z…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 2. července 2015
  • Co sa tyka dochodkov, uz davno vek odchodu do dochodku mal byt v Grecku vyssi. Ale suhlasim, treba zabezpecit, aby neutekal kapital. Takze obmedzime dennu hotovost, aby pokrachovali obchody a bude to splnene ;). Uz teraz zacinaju mat kvoli tomu pro…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 2. července 2015
  • @flanker.27 Ved jasne, hore dole 4 miliony eur...tak teda uz radsej dole...grecka logika V Prahe nezije 40 percent obyvatelstva. A ludia sa dostanu k peniazom, len maju denny limit, ktory sa ide aj tak zvysit nad sto eur. Uz si ani nepamatam, kedy s…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 2. července 2015
  • @brbr vyhlasil, ze sa mu nepaci, kam smeruje jeho postava, takze asi nie :(
    V diskuzi TV seriály Komentář od Hildegarda 2. července 2015
  • @brbr tak Most dopozerany. Skoda, ze herec, co hra Martina, nechce ucinkovat v tretej serii, ktora zacne v sept. Ta chemia medzi nimi bola fakt ukazkova.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Hildegarda 2. července 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 2. července 2015
  • @brbr Tak som teda dala prvu cast TD a za mna sklamanie. Postavy prilis ploche a jasne nartnute, Farrell si to sice zjavne uziva, ale toho dopravaka dufam ze odpravia v dalsej casti. Ked ho vidim, otvara sa mi nozik vo vrecku. A posledne sekundy s k…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Hildegarda 29. června 2015

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě