MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Jay Byl. Od druhé série NENÍ!!! :'-( :evil:V diskuzi Hra o trůny 3×09 – Deště Kastameru - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 27. května 2013
-
V diskuzi Hra o trůny 3×09 – Deště Kastameru - Ice & Fire Komentář od MissUtahraptor 27. května 2013
-
-
-
@Everett_Young @JoeGyry A tuto je ve které versi Marveláckého vesmíru? =D
-
Já vím, že jsou HISHE videa (minimálně LotR) strašně profláklá, ale... :D A ten závěr u X-Men:FC. =D A dvě ne-filmová: Jak mě ten filmový Batman neuchvátil, tenhle kreslený je boží! :D
-
Ženiální! =D
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MissUtahraptor 24. května 2013
-
-
@7myso7 Sen na začátku Tance- hned první Jonova kapitola.
-
-
-
Arya tam má chybu- vede k Řekotočí namísto Dvojčat. A Jaime má Řekotočí a Harrenov spojený přes Šeptající les. :)
-
-
-
-
-
-
-
-
@Kolikokoli Jo, taky si myslím, že spolu něco měli. Ale ona se po něm neplazila při každé příležitosti a on neměl žádné "I want you" kecy. ;)
-
@flanker.27 Ješťé! Dal-ší-vtip! Dal-ší-vtip! :D
-
-
@Mrcel17 Yep, ale je lepší sledovat její tumblr- tam dodává průběžně. Na DA se objeví jednou za uherský rok a všechny ASoIaF obrázky poskládá do jednoho. :(
-
-
@Krisa Přesně tak! :D
-
@Krisa Jen se na něj podívám, cítím jak by byl jemňoučký na dotek... :D
-
@Arutha2321 @Askia Oba máte, samozřejmě, můj neskonalý vděk a vřelé díky. :)
-
@Arutha2321 @Askia Yep, to sedí. Vůbec mě to nenapadlo a přitom je to (v kontextu) úplně zřejmé. :roll: =D
-