MissUtahraptor
O uživateli
- Přezdívka
- MissUtahraptor
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,868
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
@Askia =D Inteligentní článek za všechny prachy... =D
-
@Nevada Vím, jen přesměrovávám dotaz do vhodnější oblasti. ;)
-
-
-
-
@Anglachel Jinak- proč je to zrovna v tomhle topicu? :?:V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MissUtahraptor 22. května 2013
-
Bohové! Tu dvojku snad vážně NEMOHOU myslet vážně!!! 8-OV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MissUtahraptor 22. května 2013
-
@heavy_head Z hlediska bratrů ano... :roll:
-
-
-
=D Chudák... =D
-
@Krisa Ono celkově je ten králíček buď depresivní, nebo sjetý... :D
-
-
-
@Maliky "Vždy" myslíš první sérii? ;)
-
-
V kinech teď běží film, tak jsem si Velkého Gatsbyho přesunula z "prvního" seznamu ke čtení ("Jakmile na knihu narazím a budu mít trochu času") do "nultého" ("Otoč se a utíkej pro to do knihovny!"). Už teď se královsky bavím. Zaprvé je mi Fitzgerald…
-
-
@Tom Přesně to je důvod, proč neřídím... =D
-
@Gardien Zrovna Ty budeš měnit přespočetné Aryi?! :-o
-
-
-
@Arutha2321 Chudák Jack... 8-O
-
Teda- byla doba, kdy mě na rentgen posílali co půlrok, ale takovouhle pěknou žádanku jsem nikdy nedostala. :( =D
-
@Marek =D
-
@Askia Už zase?! :-k :D
-
-