brbr

O uživateli

Přezdívka
brbr
Datum registrace
Návštěv
9,453
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Nevada Tak jsem se dívala na další díl Lucifera a usnula jsem. Opět. Tal nevím, nevím,...
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 5. února 2016
  • @DanielSvatoš To bude asi tím, že tohle je osel (nebo mezek) :twisted:
  • V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 4. února 2016
  • @Nevada Abych se přiznala, tak jsem část Lucifera prospala, očividně tu vtipnější část. Snad u dalšího dílu zase neusnu, to bych oak ten seriál definitivně odpískala.
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 3. února 2016
  • V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 3. února 2016
  • @Amaroun Poldark, Klondike super. Wolf hall asi taky, ale viděla jsem jeden díl. Připadalo mi to jako docela přesný přepis knihy a tu jsme četla, tak jsem to vzdala. A asi si budu muset sehnat Jamaica Inn. Pletu se, nebo je hlavní hrdinka lady Sibyl…
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 3. února 2016
  • @Amaroun Jee, to je škoda. No, hlavně, že někdy bude.
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 2. února 2016
  • @Jay Hele, tak oni tam asi gasketovali (učím se rychle). Asi se na to budeš muset podívat, abys to věděl přesně :-)
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 2. února 2016
  • @sfik Ach Hornblower.... tam jsem tu terminoligii jen dopilovala. Jinak jak jsem psala, ta první série je slabší, druhá je totální obrat. Šanci tomu určitě dej.
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 2. února 2016
  • @Jay No, já se v těch námořních věcech nevyznám, na plachetnici jsem nikdy nebyla a mé chabé znalosti terminologie pochází z verneovek. :-) V Black Sails ty plachty tahali i ze zdola, ale nahnali námořníky nahoru kvůli tomu, aby se to skasání zrychl…
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 2. února 2016
  • @flanker.27 Jasně, ta ruská herečka k tomu má blíž (i když nevím, kolik ji bylo ve skutečnosti). A Bondarčukovi ten bílý odstí make-upu na mládí rozhodně nepřidává. Ale to je tím, že jsem teď viděla tu novou verzi a tak je ten věkový rozdíl ještě zv…
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 1. února 2016
  • Black Sails; divím se, že to @Jay nesleduje, v druhém dílu bylo těch anglických výrazů týkajících se plachet docela dost :-) Teda nechápu, jak se někdo může v bouřce v tom lanoví udržet. Po dvou dílech třetí série to vypadá, že jsou všichni velcí ka…
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 1. února 2016
  • @flanker.27 V té ruské verzi jsou Bezuchov i Bolkonski hrozně staří. Teda netuším, jak staří jsou v knize a ani se v tom moc nechci vrtat, abych nepřišla na něco, co bych předčasně vědět nechtěla. Ale Bondarčukovi je 45 a Tichonovi 37 a vypadají ješ…
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 1. února 2016
  • @Arys Oakheart Jak to tady čtu, být Tebou, tak žárlím :-)
  • @DanielSvatoš @sfik Jo, to bylo asi ono. V TV to určitě dávali na čtyři díly. Stejně jsem z toho viděla jen nějakou část/části. @Dreamer Až budeme někdy u tchýně, tak se do toho třeba pustím, údajně to mají.
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 31. ledna 2016
  • A existuje i ruská verze? Na čsfd jsem ji nenašla (ale možná trpím lokální slepotou), akorát co si pamatuju, tak to co jsem kdysi zahlídla, bylo takové dost ruské, takže si úplně nejsem jista, že to byla ta verze s Audrey. Narazila jsem na flankerův…
    V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 31. ledna 2016
  • V diskuzi TV seriály Komentář od brbr 31. ledna 2016
  • @Ugla To malé auto určitě nevyhazuj, to se bude hodit, až už s váma dítko nebude chtít jezdit. :-) Teď vážně, až se zbavíte kočárku, tak najednou bude místa... Jen do doby, než pojedete na dovolenou, to jsou pak kola, odrážedla, cyklosedačky, stan, …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 30. ledna 2016
  • Osobně si myslím, že ji nedostane. Ne že by si ji nezasloužil, ale myslím, že to není typ role, za kterou se ti pajduláci dávají (narozdíl od role Jobse třeba :-) ).
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 27. ledna 2016
  • @flanker.27 No hádej!
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 27. ledna 2016
  • @svoa00 Ano, takhle nějak to vypadá. Jen musíš mít reflexní vestu a helmu, ať ti bezpečáci nenapaří pokutu. @flanker.27 Zas v létě, když jsou ty výzkumy v polích, tak brigádnice dosti často nosí plavky. Nebo nosívaly, než dostaly ty vesty :-) Já mám…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 27. ledna 2016
  • @flanker.27 Hele nemám, já jsem chodila na speciálku montérky a krumpáč :-)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 27. ledna 2016
  • @Gepeto To jsou až speciálky, další je třeba běh v upnutém tílku a kraťáskách s kvéry po bocích :-)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 27. ledna 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 26. ledna 2016
  • Nejšílenější je, že lidi už jsou tak zblblí a předpokládají, že se teroristi producírují se v bílém burnusu. Ale možná bych taky zdrhala. Moje nejoblíbenější je terorista přijíždí na kole na kruháč, kde zrovna jede chlápek na kole. I když to s resta…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od brbr 26. ledna 2016
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od brbr 26. ledna 2016
  • @Achileus Držím palce a ať Tě to baví!
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 25. ledna 2016
  • @Achileus Tak to zlom vaz! Kam se hlásíš? @Mellien Ty tři dny, to ani nebylo na archeologii. Ale ono je to dané hlavně tím, že se moc neumím učit, takže si musím většinu zapamatovat napoprvé a pak to nějak okecat.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 25. ledna 2016
  • @Nevada :twisted:
    V diskuzi Různé filmy Komentář od brbr 25. ledna 2016
  • @Achileus Tak egyptologie je docela jiná liga, těch je málo i teď a studium není tak úplně flákárna. Ale můžeš studovat i klasickou archeologii, archeologii Předního východu a bůhví co ještě. Já mám normální pravěkou a středověkou. Nás nemá nikdo rá…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od brbr 25. ledna 2016

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě