PeRcIvAl
O uživateli
- Přezdívka
- PeRcIvAl
- Datum registrace
- Návštěv
- 817
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
výborně stannis na to jsem čekal
-
-
-
SVĚTLONOŠ !!!
-
to byl Jiny toho sam zabil (rozpustil) obsidianem (drači sklo) a pak to jeste zapichl do nemrtveho to bohužel na nej nepusobi a tak se rozbilo.
-
tak koukal jsem před rokem na prvni serii i na cz ukazky 2 serie a Klara Jandová se na to vubec nehodi a to neni jedina vyjimka
-
-
jak začnete na serial koukat - cz dabing nebo v orig. s titulkama?
-
pěknej trailer , v to doufam že to uvidim lepším kvalitě
-
jak voskový figuríny
-
shae je fakt hrozna
-
pro zberatele http://popwatch.ew.com/2012/03/15/game-of-thrones-ew-cover/
-
stejně to zase změněj!!!nevěřímV diskuzi Vyjádření Talpressu k novému vydání Písně ledu a ohně Komentář od PeRcIvAl 14. března 2012
-
hned na začatku vidim mormont se zahříva smíchem ve velke zime na islandu XD http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/zakulisi-hry-o-truny-island
-
hodně povedene už se teším na další
-
taky v upoutavkach malickovi catelyn hrozí dykou přitom to neni v knize 0:10
-
-
nejlepší kuchař kam se na něj hrabe Zdenda Polraich
-
nevite jestli zanechaji ten puvodni nebo udelaji novej soundtrack k 2 časti
-
a jak se tvaří zle- jsem zvedavej na chundeláče ten ma bejt proti větší
-
Elanne: ,,Cold Winds"
-
Zajímavé už jsem fakt natěšený
-
tak v češtine nic moc ,takže angl. s titulkama. Fakt jedinej tyrion mi zni lepe
-
http://www.flickr.com/photos/liquidsouldesign/6834470305/in/photostream/ tohle by byl dobrej namet na tapetu
-
newim jestli to tady je ale tohle video je prace komparzu http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/zakulisi-hry-o-truny-prace-komparzisty
-
1:38 melisandra fakt nadhera
-
muzem si jenom vybirat a hadat
-
Jon -- Ned + ....(na jmeno si ted nevspomenu ) \ Lyana + Rhaegar nebo Dayne Jon ma určite draci krev, přece jak to nechtel NED povedet, jak vypadala nebo spis vypadal kdyby to byl syn Lyanny ,Robertovi.