PeRcIvAl
O uživateli
- Přezdívka
- PeRcIvAl
- Datum registrace
- Návštěv
- 817
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
a tohle je taky stary ale dobry
-
-
Aqwarty: http://www.fanpop.com/spots/game-of-thrones/images/27452202/title/dacey-mormont-fanart
-
asi tak nějak :) co muže vyvolat vlnu jediná žena
-
skouknuto znova a tohle je nejlepší best scena v 10 dilu The King in the North
-
-
http://www.valyriansteel.com/shop/swords/longclaw-sword-of-jon-snow/prod_2.html tak tohle musim mit
-
Montezuma3: hodne se ti to povedlo nej je stejne ten targaryen
-
a tanec to bude tak červen-červenec jak se to všechno posouva nebo taky překvapi a daj to az na podzim!!!
-
a ona vyjde nejdřív vázaná? jestli ano kdy?
-
-
vydeli už jste tento trailer?
-
-
http://www.videacesky.cz/skece/novacci-v-kanclu 1:30
-
pekne povedeny trailer
-
bude to senzace
-
http://www.videacesky.cz/parodie-parody-youtube/protipiratska-reklama
-
stanise jsem si predstavoval trochu drsnejsiho nez renlyho a ono to je na opak.a melisandra vypadala uchvatne
-
cesi by neudelali serial ale pul hodinovy film aby usetrili. a dothraky to by byly nejaci ukrajinci nebo romove
-
jak jsem to uvidel tak už se nemuzu dockat
-
-
main title,small pack of wolves a dalsi
-
stejne tam moc velkou roli mit nebude
-
ona ta herecka hrala v tudorovcich annu boleynovou.Tam mi sedi vic než tady
-
jo a jeste cerny smrt tam taky nehral parchanta
-
to neznam
-
nekdo si udelal praci sestrihat filmy kde všude sean bean umira (hodne rad hraje zaporaky krom pan prstenu a hra o truny)
-
-
Montezuma3: hodne peknej a povedenej soundtrack
-
Na melisandru jsem hodne zvedavy v serialu