Edem

O uživateli

Přezdívka
Edem
Datum registrace
Návštěv
8,585
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Joe Gyry : Vyseris bol plan A, plan B je Aegon a plan C je este tajny
  • Kolikoli : hej Merlina uz pozeravam dlhsie je to fajn serial a Doctor Who zacina niekedy na jesen
    V diskuzi TV seriály Komentář od Edem 31. srpna 2012
  • red: no to je sice pekna matematika ale oni mozu niektre knihy rozdelit na dva serie
    V diskuzi Vichry zimy - Theon Komentář od Edem 26. srpna 2012
  • dobry zaporaci boli aj v serialy farscape ak ste to niekto videl
  • ja by som este zo Star Wars hodil par zapornych postav napr. Darth Bane a hodne vela sith lordov to su zaujimave zaporne postavy
  • 10diel je rozdeleny takze este jeden
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Edem 14. srpna 2012
  • myslite si, ze Ramsay vie, ze jeho manzelka neni prava Arya? a spominal to vobec ja i uz nepametam?
    V diskuzi Ramsay Bolton Komentář od Edem 8. srpna 2012
  • Kolikoli : no a presne tak si predstavujem, ze ma vyzerat drak a myslim, ze to ako si drakov predstavujeme je dane aj polohou trebars tie cinske draky vyzeraju inak ako evropske :D
    V diskuzi Otázky Komentář od Edem 7. srpna 2012
  • ja si myslim, ze do asaja nepojde ziadna postava jedine ako sa nan pozrieme je cez Meline kapitoly ak ich teda bude mat a nemyslim, ze sa toho mnoho dozvieme. Podla mna autor chce aby sme uzivali fantaziu a rozvijali vsakovake teorie o tejto casti …
    V diskuzi Ašaj Komentář od Edem 7. srpna 2012
  • co sa tyka eragona ako 16rocneho ma to celkom bavilo ale teraz mam rozcitany posledny diel som niekde na zaciatk ua vobec nemam chut sa to docitat ani ma vlastne nezaujima ako to skonci .
    V diskuzi Otázky Komentář od Edem 7. srpna 2012
  • V diskuzi Otázky Komentář od Edem 7. srpna 2012
  • mna stale napada ako ten jazdec na nom bude sediet to si myslite , ze bude sediet obkrocmo s pekne vystretym chrbtom a hulakt jupi som pan sveta (ako eragon a ostatne )??Nuz ak ja to realne vidim jedine tak, ze sa jazdec bude sklanat nad drakovou s…
    V diskuzi Otázky Komentář od Edem 7. srpna 2012
  • V diskuzi Otázky Komentář od Edem 6. srpna 2012
  • JArla: no bohuzial neviem tak vysediet vajcia jak Dany
    V diskuzi Otázky Komentář od Edem 6. srpna 2012
  • V diskuzi Otázky Komentář od Edem 6. srpna 2012
  • V diskuzi Otázky Komentář od Edem 6. srpna 2012
  • Jarla: hmmm tak sa mi zda, ze mas radsej postavy, ktore ako keby popisovali dej svojho okolia
    V diskuzi Když více je méně Komentář od Edem 3. srpna 2012
  • no mne to robilo tiez a jedine co som zmenilo bolo v nastavenia-titulky a Ods -vychodzie kodovanie na vychodna evropa
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Edem 30. července 2012
  • Ben Nevis : ja ti ani neviem mne by stacilo aby ma to nadchlo a preto ma zaujima ak ste citali nejaku knihu kde bol dej popisovany od zapornej postavy a nadchlo to niekoho z vas (sice sto ludi sto chuti ale snad to neikto trafi). svoa00 : vidim, ze…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Edem 10. července 2012
  • necitali ste dobre knihy kde by hlavny hrdina bol zaporak(alebo dej by bol od zapornej strany) ?
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Edem 9. července 2012
  • Lord Gepeto Illar : ale to je dost smutne, ze pomaly kazdy si z tanca pameta, ze tam bolo kopec jedla, kopec otazok (kam chdoia devky, a co asi take robi Dario ) a uz nic viac
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Edem 28. června 2012
  • sveva: nuz tak si bude musiet odpustit tie popisovacky jedal vo vetroch:-)
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Edem 28. června 2012
  • nechapem preco by mal byt dalsi kral Severu ??? Ved tu tam mate Stannisa to by Manderly musel porazit setkych
    V diskuzi Tanec - diskuse Komentář od Edem 25. června 2012
  • Griff: ja by som nepovedal, ze ten kolac je z freyou a nejedol ich nahodou aj lord Manderly? a este tam lord Bolton jedol az po tom co jedol samotny lord Manderly aby sa ujistil, ze ho nechce otravit.
    V diskuzi TANEC CZ Komentář od Edem 11. června 2012
  • V diskuzi Tanec s draky Komentář od Edem 11. června 2012
  • s tym by som suhlasil aj ja proste Griff hladal pre mladeho draka septu a nasiel ju nemusi byt v tanci kazda nova postava nejaka skryta modra krv z minulosti
    V diskuzi Tanec s draky Komentář od Edem 10. června 2012
  • nuz i ked sme u Theona ale ked si sa opytal tak ja si myslim , ze bud ho zabili -niekto ho po tej 4 bodnej rane (ci ktorej) zachrani (tu mas na vyber Mel, divoky(nie setci tam ostali pit) alebo obor teoreticky) alebo umrie a ozivi ho Mel. Ale John…
    V diskuzi Vichry zimy - Theon Komentář od Edem 10. června 2012
  • Tyna : hmm to som nevedel, ze aj auran ma take vlasy(uz je to davno co som to cital asi hostinu)
    V diskuzi TANEC CZ Komentář od Edem 9. června 2012
  • nepise sa niekde, ze Aegon ma tie targaryenske vlasy ? (myslim, ze je to ta kapitola, ked su uz v zapadozemi)
    V diskuzi TANEC CZ Komentář od Edem 9. června 2012
  • myslim si, ze este ani Martin nevie ci je Sandor zivy a ci mrtvy a henten popis napisal len kvoli tomu aby to o par rokov bud pouzil alebo nepouzil alebo to napisal kvoli fanusikom aby im neskor mohol zobrat nadej
    V diskuzi Sandor Clegane Komentář od Edem 9. června 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě