Edem
O uživateli
- Přezdívka
- Edem
- Datum registrace
- Návštěv
- 8,585
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Joe Gyry : Vyseris bol plan A, plan B je Aegon a plan C je este tajny
-
Kolikoli : hej Merlina uz pozeravam dlhsie je to fajn serial a Doctor Who zacina niekedy na jesen
-
red: no to je sice pekna matematika ale oni mozu niektre knihy rozdelit na dva serie
-
dobry zaporaci boli aj v serialy farscape ak ste to niekto videl
-
ja by som este zo Star Wars hodil par zapornych postav napr. Darth Bane a hodne vela sith lordov to su zaujimave zaporne postavy
-
10diel je rozdeleny takze este jeden
-
myslite si, ze Ramsay vie, ze jeho manzelka neni prava Arya? a spominal to vobec ja i uz nepametam?
-
Kolikoli : no a presne tak si predstavujem, ze ma vyzerat drak a myslim, ze to ako si drakov predstavujeme je dane aj polohou trebars tie cinske draky vyzeraju inak ako evropske :D
-
ja si myslim, ze do asaja nepojde ziadna postava jedine ako sa nan pozrieme je cez Meline kapitoly ak ich teda bude mat a nemyslim, ze sa toho mnoho dozvieme. Podla mna autor chce aby sme uzivali fantaziu a rozvijali vsakovake teorie o tejto casti …
-
co sa tyka eragona ako 16rocneho ma to celkom bavilo ale teraz mam rozcitany posledny diel som niekde na zaciatk ua vobec nemam chut sa to docitat ani ma vlastne nezaujima ako to skonci .
-
-
mna stale napada ako ten jazdec na nom bude sediet to si myslite , ze bude sediet obkrocmo s pekne vystretym chrbtom a hulakt jupi som pan sveta (ako eragon a ostatne )??Nuz ak ja to realne vidim jedine tak, ze sa jazdec bude sklanat nad drakovou s…
-
-
JArla: no bohuzial neviem tak vysediet vajcia jak Dany
-
-
-
Jarla: hmmm tak sa mi zda, ze mas radsej postavy, ktore ako keby popisovali dej svojho okolia
-
no mne to robilo tiez a jedine co som zmenilo bolo v nastavenia-titulky a Ods -vychodzie kodovanie na vychodna evropa
-
Ben Nevis : ja ti ani neviem mne by stacilo aby ma to nadchlo a preto ma zaujima ak ste citali nejaku knihu kde bol dej popisovany od zapornej postavy a nadchlo to niekoho z vas (sice sto ludi sto chuti ale snad to neikto trafi). svoa00 : vidim, ze…
-
necitali ste dobre knihy kde by hlavny hrdina bol zaporak(alebo dej by bol od zapornej strany) ?
-
Lord Gepeto Illar : ale to je dost smutne, ze pomaly kazdy si z tanca pameta, ze tam bolo kopec jedla, kopec otazok (kam chdoia devky, a co asi take robi Dario ) a uz nic viac
-
sveva: nuz tak si bude musiet odpustit tie popisovacky jedal vo vetroch:-)
-
nechapem preco by mal byt dalsi kral Severu ??? Ved tu tam mate Stannisa to by Manderly musel porazit setkych
-
Griff: ja by som nepovedal, ze ten kolac je z freyou a nejedol ich nahodou aj lord Manderly? a este tam lord Bolton jedol az po tom co jedol samotny lord Manderly aby sa ujistil, ze ho nechce otravit.
-
-
s tym by som suhlasil aj ja proste Griff hladal pre mladeho draka septu a nasiel ju nemusi byt v tanci kazda nova postava nejaka skryta modra krv z minulosti
-
nuz i ked sme u Theona ale ked si sa opytal tak ja si myslim , ze bud ho zabili -niekto ho po tej 4 bodnej rane (ci ktorej) zachrani (tu mas na vyber Mel, divoky(nie setci tam ostali pit) alebo obor teoreticky) alebo umrie a ozivi ho Mel. Ale John…
-
Tyna : hmm to som nevedel, ze aj auran ma take vlasy(uz je to davno co som to cital asi hostinu)
-
nepise sa niekde, ze Aegon ma tie targaryenske vlasy ? (myslim, ze je to ta kapitola, ked su uz v zapadozemi)
-
myslim si, ze este ani Martin nevie ci je Sandor zivy a ci mrtvy a henten popis napisal len kvoli tomu aby to o par rokov bud pouzil alebo nepouzil alebo to napisal kvoli fanusikom aby im neskor mohol zobrat nadej