Edem

O uživateli

Přezdívka
Edem
Datum registrace
Návštěv
8,585
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Blackfish : No mne sa zda, ze tam nejak neskace a ako vies, ze bastard v nom neklamal ved tam pise aby mu vratil Aryu a Theona a ak ich ma Stannis v zajati a bastard by Stannisa uz porazil tak by ziskal aj tych 2 .
    V diskuzi [Spoiler] Vichry zimy Komentář od Edem 9. června 2012
  • Ben Nevis a hlavne nezabudaj , ze bunky v mozgu sa obnovuju asi po 70rokoch takze...
    V diskuzi [Spoiler] Vichry zimy Komentář od Edem 2. dubna 2012
  • Mna by zaujimalo odkial viete tolko o Rhaegarovom dusevnom stave nespominam si uz ale v knihach bol obcas spomenuty dvoma vetami a ziadne z nich nehodnotili jeho dusevny stav .
    V diskuzi who is who Komentář od Edem 25. února 2012
  • mozno by bolo dobre aby sme mali v 21storoci teraz sa zameram na Europu mali tych systemov najviac nie len samu nazyvame to demokraciu , setci nato nadavame ale zas ma napada , ze ludom nevyhovies a potom ak setko ztroskota pretoze to vymyslia ludia…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Edem 25. února 2012
  • nevies kolko to ma dielov ? Lebo myslim , ze to davali na Spectrume tak som to sledoval ale etraz TV nemam
    V diskuzi Filmové souboje Komentář od Edem 19. února 2012
  • no Krisa veril by si tomu, ze som sa stretol s clovekom ,ktory neveril , ze je to jeden a ten isty clovek
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Edem 15. února 2012
  • ale tak internetovy sarkazmus sa chape tazko ked tam neda ani toho smajlika cez ktoreho sa to poznat da na niekolko percent
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Edem 15. února 2012
  • Lady to to je jeden a ten isty clovek , najpr bol v nirvane a ked sa Kurt zabil urobil si svoju kapelu
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Edem 15. února 2012
  • brbr: co to asi ako myslel koniec to bude akurat polka serie myslim
    V diskuzi TV seriály Komentář od Edem 14. února 2012
  • z britskych su slusne serialy torchwood 1,2 a aj 3 seria a potom Doctor Who ten od 2005 tie stare som nevidel a ani netusim , kde to zohnat .
    V diskuzi TV seriály Komentář od Edem 7. února 2012
  • ehm Ned umrel lebo pan spisovatel to tak chcel
  • neviete o niekom niecom ako je neoficialny prekrlad ,ci si musim pockat rok ?
  • mozno o brane vedel aj lord velitel (moze to byt nejake dedictvo, o ktorom vedeli len ta elita medzi cernymi ) a benjen pretoze bol sef prieskumnikov , podla mna povodne deti lesa vymreli alebo sa potych rokoch ich mudrost dost stencila a stratil…
    V diskuzi A co Benjen? Komentář od Edem 29. června 2011
  • no ale teoreticky sagu by to mal ukoncit , dokym sa nezacne tocit tanec (ked to budu amici pozerat ) ,teoreticky.
  • ja si skor myslim , ze Euron by sa vratil tak ci tak bol prec par rokov , mal aj silnu muzstvo a to sa zeleznym zislo
  • comu si myslite , ze nezomrel nahodne ? ved tam sa pise asi skor ,ze z mosta spadli uz mnohy proste Balon si dal par litrov medoviny siel sa prejst a sups ho tam dole , no a a ako teroristi sa radi hlasia k cinom tak to aj vyuzil Euron (vranie oko?…
  • prepac ze zareagujem len na jednu cast mne sa zda ,ze zo zaciatku si ty si prisla so svojou predstavou, ktoru si obhajovala a snazila kdekoho presvedcit a my sme nad tym uvazovali a povedali svoje co sa zase nepacilo tebe atd. a ak chces odpovede n…
  • ja by som si tipol ,ze Varys povazuje za najelspie pre risu pokracovanie rodu Targaryenou a preto spolupracuje s magistrom vdaka tomu vlastne prezila Dany
  • Jarla a este ako mohol Malicek vediet , ze Bran rad lezie po veziach a ze cirou nahodou uvidi dvojcata jak si to rozdavaju? a potom este ved je napisane , ze Joff pocul Roberta ako hovori , ze zivot aky caka Brana neni zivot a radsej by mal umriet …
  • a este myslite , ze stihne dokoncit sagu , nedobehne ju serial , ako to maju vyriesene bude pauza?
  • mna by zaujimal este oblubenec Syrio pobil tamtych vojakov a ten posledy to bol nejaky biely plast ,ci? ak hej tak ,ktory ?

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě