Edem
O uživateli
- Přezdívka
- Edem
- Datum registrace
- Návštěv
- 8,585
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Gepeto serial pozeram a knihy som precital sice uz dost davno(zacal som asi 2008). Ja sa nejdem hadat a ani nikoho presviedcat o com saga je a co je jej starter deja atd. lebo zmysel to nema. Je to pribeh, kt. vznikol v hlave GRRM riadi a pise ho G…
-
@Gepeto asi si @Nitpicker necital vsak, inak by si ten prispevok napisat nemohol. @Nitpicker priniesol zaujimavy pohlad nato okolo coho sa vlastne toci dej a ked som chvilku nad tym propremyslal ma to svoju logiku.
-
@Johnny co sa tyka historie Ragnara, manzeliek a jeho synov to zalezi z akeho zdoja to cerpas(legendy, kt. sa zapisali o par storoci neskor, zapisky mnichov,apod.). tie nelogicnosti co si vymenoval: tak no Rolla az tak nechapem ale v serialy presl…
-
2-martel 2-tyrrel 1- arynn,stark, targ.
-
-
@Hildegarda ano nieco ano
-
@M1on no lebo v singl. si musis vypnut automaticke blokovanie ran a vlastne vsetku tu automatiku
-
@Marek ale my tu riesime najsilnejsi hrad a jedlo,voda je nieco co zvazit musime.
-
@Ser_Tribun nedobyvalo proste by sedeli pri jedinej moznej ceste odtial pockali kym sa pojedia alebo pomru od zimy a hladu a to by aj vojaci aj generali vedeli, ze to je jedina strategia ako dobyt orlie hniezdo.
-
Hulk vs Superman
-
-
ach Jack Gleeson tak dobre hral Joffreyho
-
@CervenKa som na tom podobne, bol som dost prekvapeny udalostami, ktore sa stali v poslednej casti HIMYM
-
-
ako vlastne vyzera Griff ? Mozno to nakoniec bude dieta Rhaegara a Lyanni :D
-
@sveva @Everett_Young podla mna prave Jojen nahradi Bloodravena ako strom. Ved Jojen je zelenovestec.
-
jasne Braavos ten my uplne vypadlo z hlavy.
-
@jjelen polia by som riadil k scivilizovanej ploche. Mali vlastne Valyryjci otrokov, lebo si neviem predstavit, kto by na tych poliach pracoval. (Zapriahnuty draci :D :D :D )
-
Co myslite ako vyzeral uzemie Valyrie bolo cele zastavane alebo tam mali aj nejake nezcivilizovane plochy ?
-
@Depresor To mozno tak bol pripad miest, kde chudobny casto krat zli v hroznych podmienkach v kazdom his. obdoby ale na dedinach ( kde vecsinou zilo viac ludi) to az take zle nemuselo byt.
-
@Alef_peAlef to velmi pravdepodobne zalezi na verzii, ktoru si stiahnes. (kto vie)
-
-
Mne vysiel Superman
-
-
tak Strach mrtveho muza precitany. Kronika kralovraha - konecne fantasy co ma po dlhej dobe bavi a tesim sa na dalsi diel.
-
@Montezuma3 mne napadlo : To preboha naco prave toto tocit.
-
@Krisa ja si myslim, ze o pol roka to znova zrusia
-
@Gorgloj absolutne presne. Myslim, ze kazdy zoldnier alebo ty ostatny vojaci, kt. budu pod Orlim hniezdom budu vediet, ze im staci pockat a po druhe nemusis tam mat celu armadu.
-
@Blackfish ale hlavne ja si myslim, ze ak sa utiahnas do Orlieho hniezda tak to urobis po porazke v poli a moja predstava Orlieho hniezda je taka, ze je to tvoja posledna basta kam sa utiahnes, ked vsetko pojde do ... Tympadom ti staci obliehnut Orl…
-
@M1on hmm takze zase nic i ked teraz o filme vieme viac ako predtym