Edem
O uživateli
- Přezdívka
- Edem
- Datum registrace
- Návštěv
- 8,585
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Everett_Young uplne suhlasim. Orlie hniezdo je pasca pre obrancu. Ty ako dobyvatel si pockas dole v teple a budes riesit ostatne dvolezite veci.
-
-
@Gorgloj to hej bolo to dost na hrane ale co ja viem jak sa jazdi v spanielsku ci tam take preteky nemaju kazdy den celorocne?
-
@M1on Podľa štatistiky za 7 uplynulých mesiacov (2011), vrátane začiatku augusta, spôsobili motocyklisti viac ako 2 % dopravných nehôd na Slovensku. Z celkového počtu 8 584 nehôd bolo 174 nehôd s účasťou motocyklistu, pričom tohtoročná úmrtnosť moto…
-
@brbr ja tomu verim ale tiez kebyze mam lepsie auto/motorku jak zbytok ludi na cestach tak skusam s tym jazdit rychlejsie a rychlejsie.
-
@Montezuma3 @heavy_head @brbr @M1on no tak chlapci nezavidte.
-
@DanielSvatoš Na den sv. Dindi
-
hmmm tak a ja som uz vymazal vsetky hry z PC a idem sa Ucit
-
a preco vlastne AA ma byt Targaryen a aj zaroven treti jazdec a pan vsetkeho moneho??
-
-
-
neviete mi poradit ako bojovat proti nizkym fps ??Alebo proti oscilacii fps?
-
-
@Everett_Young noo ono vecsinou vsetky tanky sa daju jednou ranou znicit(umre posadka). Ale WoT neni realne zobrazenie tankou v PC. Je to len hra(co je podla mna Dobre). To tie klany si mam predstavit tak, ze 15 Maus vs 15 Mausov sa stretnu alebo t…
-
Ked je Nacizmus a fasizmus zakazany tak by mak byt aj Komunizmus
-
@Tom no sak neni tam nahodou nejaky MiG (asi 15)???ten tam lietat mohol.
-
@Blackfish skoda, ze netusim o com hovoris
-
no hej pravda, ale sak niektore tamtie lietadla tusim lietali aj vo Vietname. Myslel som si, ze aspon Leopard 1 by tam mohol byt.
-
hmm takze tanky zo studenej vojny tam nebudu, skoda.
-
mas aj nejaky z roku 2013??? a mas aj nejaky z povojnovej Lybii ?
-
@Everett_Young kto vie jak daleko tie strely budu lietat nebolo by na skodu trafit bombarder
-
@Everett_Young noa ? sak to je mega sranda skusit si strelit na lietadlo :D a este vecsia je aj ho trafit
-
tak to som aj zvedavy na delostrelectvo
-
fiha po tom co som videl gameplay zacinam verit, ze vo WT budu tie tanky zaujimavejsie.
-
hehe BB pozrete a pekne zakoncenie. (Vaznem a byt spin off so Saulom Godmanom???)
-
@Thorar mylsim, ze svoj prispevok by si mal zmazat a poslat jej to formou posty. ( Istota je gulomet)
-
-
a ešte aj Pepíci
-
-
uvidite Jaime je azor. (uz sa to tu preberalo??)