Edem
O uživateli
- Přezdívka
- Edem
- Datum registrace
- Návštěv
- 8,585
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Ach jo a to ludia nevedia, ze moslimsky teroristi maju bombu na tele a nie v nejakom batohu, ktory po nekom hodia.( :-) ja by som zdrhal tiez)
-
@OslicekCZ anoo
-
@Sagart a potom sa Phasma stretne s Leilou ...
-
@Aviv aha ked len pre zabavu tak v poho, ja som mal pocit akokeby ta teoria bolo nejake zivotne veldielo, za ktore treba bojovat zubami nechtami.
-
@Sagart jediny moj problem s tvojou teoriou je, ze to nemas ako dokazat pretoze jedine o vymyslene svety. Mozno keby si tu tvoju teoriu Martin precital a zacal kapitoly o nejakych archeologickych vykopavkach a podobne.
-
@Gepeto o pardon. Mne tie moje pravopisne chyby niekedy vobec nebiju do oci.
-
@Sagart ehm najdi si zenu(ber to s nadhladom)
-
@sfik mne skor vadi na Shannare ten dementny scenar,rezia a vlastne najviac mi vadi, ze je to az velmi pre deti som to cakal viac dospelejsie.
-
tak ako zakladate ucet na Netflix? Kdesi som cital, ze prvy mesiac je zadarmo.
-
@sfik @Aviv tak videl som ten prvy dvojdiel Shannary a bol to aj moj posledny dvojdiel Shannary.
-
@Vena takze skor sa zmieris s tym, ze postava, z ktoreho pohladu sledujeme dej nam klame ako postava o ktorej vsetci prehlasuju, ze je zla vlastne nie je zla.
-
@Everett_Young @Benji a napadlo vas, ze ten strom, tym co robi moze predchadzat horsim katastrofam, on vidi vsetky mozne reality, nemate tam dalsiu pstavu, ktora vidi vsetky mozne reality a moze posudit rozhodnutie toho stromu. a @Benji to sa mo…
-
@Benji no prave ten strom nedokaze vyhladit vsetko(zive) a pravdepodobne ani nechce. Takze vlastne neurobi najhorsiu moznu variantu.
-
@Vena myslim, ze to s tym stromom a jeho dopadmi prehanas.
-
@Arutha ja len dufam, ze to neni dcerka Luka alebo Leili
-
podla mna bude v dalsom filme sith Del Toro vs Luke
-
@Everett_Young suhlasim
-
@Aviv ale zase Kylo Ren prehral aj preto, ze predtym zabil tatika, bojoval s tym cernochom a bol zraneni, takze myslim si, ze ak sa stretnu znova tak Kylo, Rey porazi.
-
@flanker.27 no lenze on by ani iny nemal byt aby som veril, ze je to o Danoch, Sasoch a mladych bojovnikov tej doby.
-
Childhood's End velmi dobra miniseria podla skvelej predlohy . Zatial (za minul rok a tento) sci-fy channel vie tieto miniserie serialov velmi dobre spracovat.
-
Prave som dopozeral Wolf Hall musim povedat, ze je o veli kvalitny serial, ta cast s popravou bola mozno najlepsia scena, ktoru som zhliadol za posledne roky.
-
@Nevada super sprava
-
-
you, me and the apocalypse pozerali ste to niekto?? (podla mna uzastny serial)
-
@flanker.27 toto si tiez myslim.
-
@Kalam Mekhar ne ne ne ne ne ne najhorsie napisane postav su Nynaeve al'Meara, Elayne Trakand, Egwene al'Vere, ked som cital wheels of time tak toto bolo na samovrazdu.
-
-
@Vena ani mne Salan az tak otravna neprichadza
-
@svoa00 tak vodcom to o 5, 10 rokov moze byt jedno oni uz budu mat dvoje saky-paky na nejakom peknom ostrove v prijemnom klimatickom pasme.
-
@brbr jojo on uz taky je ale zostarne a kus zmudrie. JA som dopozeral ten posledny diel a je fakt bozi. The Last Kingdom prva seria je skvela dufam, ze to predlzia.