Edem
O uživateli
- Přezdívka
- Edem
- Datum registrace
- Návštěv
- 8,585
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Aviv smajlik, ktory bucha hlavou o stenu. Akoze vazne veris, ze GRRRM si zistil nieco o mene Benjen a tak to aj zakomponoval + vyvovodil z toho take zavery ako si nam poskitol? alebo nejak intuitivne ak pocuju ludia o mene Benjen tak uz vdaka tomu…
-
@Crocuta The Bastard Executioner toto je najvacsia koko.ina aku som v poslednej dobe videl the Last Kingdom je perfektny, urcite si to kukni.
-
@Jay videl som BR tiez a suhlasim s tebou.
-
@Vena cize klasicky trolling
-
@sfik hej az bude o par rokov starsi
-
@Tyrion Lannister to si uz 10rokov hovorim
-
@Tyrion Lannister uplne presne to iste napadlo aj mna.
-
@sfik Babylon 5
-
@zaklinac @flanker.27 aj ja citam Scarowa ale pride mi, ze ked sa autor venuje niecomu inemu ako armade tak je to uz hodne slabe. inac o rimskej republike je dobra seria (7knih) od Colleen McCullough
-
@Dreamer aj ja mam taky nazor
-
@derfel tak tu 9 neviem nikde najst. No to hej ja som si (Saxonskych) Northumbijskych bojovnikov inac predstavoval, mali by vediet shield wall, plus tam mal mat nejakych elitnejsich bojovnikov a ty mali tak aj vyzerat.
-
@sfik aj knihy su dobre, velmi dobre a uz ich je 8.
-
-
-
@stano mna tie teorie az tak nepresvedcili.
-
@sfik a preco? proste sa na to zabudne a hotovo, tych par ripalov casom prestanu tiez.
-
@zaklinac to vazne chces spoiler? nuz na zaciatku je jeden a potom je druhy az do konca.
-
@zaklinac lahsie sa ti bude citat Mec pravdy ale velky(akoze aspon radovy) rozdiel to nebude. No hej od 6 casti po 8 je to dost roztahane(asi 2500stran :D).
-
@sfik tak potom to je jasne ak mali v hlave technologiu, ktora ich vedela ovplyvnit tak ten rozkaz tam mohli zadat hockedy(teda aj neskor).
-
@zaklinac tazko posudit, pacili sa mi obe. Co sa tyka Meca pravdy to s tou kvalitou nie je pravda, tam je jeden diel, ktory je vylozene zly, fakt hrozny. Uf Kolo casu tazko sa hodnoti saga ktora ma asi 10 000stran. Ten pribeh, svet, niekore postavy …
-
takze videli ste Marťana ??
-
@sfik mne sa ta prva cast(alebo dvojdiel?) velmi pacil, vzali z knihy fakt len to dobre a neposrali to. ALe ja som si tvare vsetkych postav predstavoval uplne inac takze si musim zvyknut.
-
@sfik cital si kniznu predlohu?
-
@flanker.27 no co uz spravy z medii(akychkolvek) uz idu z zkopca dlhu dobu.
-
-
-
-
-
neboli dalsie vajcia na dracom kameni?
-
@Marek alebo pockaj na nejaky update toho modu