Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@M1on Já vyrostl na béčkových filmech z 80. let s těmahle legendama, pro mě to nikdy nebudou neúspěchy, v tomhle mám růžové brýle :-) (teda co se týče jejich akčních počinů)
-
Tak na tohle se fakt těšim http://www.csfd.cz/film/305690-plan-uteku/ :dance:
-
-
@Tom Takže špatný, v podstatě úplné zlo.
-
Hm, Ian Somerhalder by mi tam docela sednul, ale nepřál bych mu to.
-
Ty volby mi kazej i zážitek v kině. Mimo debilních reklam se taky objevil dost dlouhej a stupidní předvolební spot na "Hlavu vzhůru - Volební blok" Bobošíkové. Měl jsem sto chutí z toho kina odejít. Možná jsem i měl, protože Gravitace mi fakt nesed…
-
http://hokej.idnes.cz/ohlas-na-hertuv-paradni-gol-ddw-/nhl.aspx?c=A131015_123636_nhl_lge
-
@Gorgloj mysli si co chceš. Na tuhle zaslepenou tupost už nemám žaludek.
-
@Gorgloj no, takže nejen nelíbí, ale šel jsi proti a byl nahlas, to jsi zapomněl dodat a je to podstatné. Přesně za to samé teď totiž zavírají taky.
-
@Gorgloj v komunismu jsi šel sedět když jsi řekl že se ti "nelíbí komunismus" ?
-
-
@Krisa Malinko jsem to ještě změnil, ale ono to zas tak šokující nebude :-D
-
1. ČSSD 23% 2. KSČM 16% 3. TOP09 14% 4. ODS 10% 5. SPOZ 9% 6. ANO 7% pod 5% SZ, KDU-ČSL, Tomio pod 4% Svobodní, Piráti pod 2% DSSS a pak ten zbytek
-
Tak může to být různě, například tipovat kolik stran překročí 5%, v jakém pořadí, jaká procenta, vše najednou, první tři místa, nebo jestli Tomio překoná Vandase či naopak :-)
-
@Tom Ono to je řízni jako bodni. Ten je taky příklad úžasného moderátora. Co takhle rozjet soutěž, tipovačku na výsledky voleb?
-
Taky doufám že není, protože to je tak strašně očekávané a průhledné, až by mě to zklamalo.
-
@Tom ne ne, Martin Veselovský, myslím že kdysi dávno začínal na nově v Áčku.
-
@Gorgloj debata Tomio, Vandas a nějakej třetí čičmunda kterýho neznám. Moderátor se chová jako prase. Asi plní stranický úkol.
-
@Tom zapnul jsem, je to čůrák.
-
Z těch porevolučních mám nejraději tuhle
-
@M1on Ten snad má jen Jax, ostatní mají klasiky, ne? Ono o motorkách to bylo tak první 2-3 řady
-
@Tom Já zas koukal na jinej kde měli SSO 5% :-D průzkumům nevěřim ani za mák.
-
@Tom v tomhle ti přijde reálnější DSSS? 8-O
-
@M1on komentare na csfd....to se neda brat vazne. Mrkni na prvni dva dily a to ti rekne mnohem vic.
-
@Tom a SSO je jak provázaná s komunisty? Nebo Piráti? Nebo teda asi nechápu co tim myslíš :-)
-
@Krisa Tak to hoď Svobodným, při příštích závodech ti za to budu mocně fandit až budeš pádlovat! :-D
-
@Everett_Young jo ta byla dobrá =D :oops: Jo přitom Chibs by pro něj i umřel, jemu může věřit. To co teď rozjel s irama je pro mě fakt nepochopitelný.
-
@Krisa ani po 19 stránkách tady této vysoce erudované diskuze nemáš jasno? 8-O
-
Tak to nevim, já jsem nadsamec a Borata jsem neviděl :-) Ale jsem rád, toho herce mám hodně rád v Sons of Anarchy a tohle by mi ho znechutilo :-)
-
@Krisa Já nemusim mít všechno :-D