Thorar
O uživateli
- Přezdívka
- Thorar
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Krisa Tak pro nás je to jednodušší, nám stačí křoví, strom, policejní auto =D
-
Já v toice nikdy nebyl, nikdy jsem nesebral odvahu.
-
@Tom Jo vím, ale pro zjednodušení jsem to napsal takhle a hlavně jsou takové názory dost nebezpečné. Zkus dnes veřejně zpochybnit 6 milionů (židů v holocaustu). Ale to je dost škoda, možná kdyby to bylo přání i vůle Vůdce, dovedlo by se to do konce.
-
@Tom Ano, a taky první kibuc, 1909 když máš potřebu slovíčkařit. Dobře, před 80 lety, pokud je to tak důležité. Kdyby Adolf dotáhnul aspoň jednu věc do konce tak tuhle debatu vést nemusíme.
-
@Tom srovnej si kibuc teď a před těmi sto lety. Dnešní kibuc je obyčejná firma dotovaná státem (energie, zdravotnictví...) a sponzorama. Kde pracují převážně mladí lidé, pro které je to dobrodružství. V 90. letech se v podstatě zprivatizovaly, ano …
-
@Tom Je to jen divadýlko, nic víc, kibuc potřebuje okolní svět, není samostatný, rozpadlo by se to hned jak by byla spolupráce ukončena. Většina z nich už se stejně ani kibuc nedá nazvat když to je v podstatě kapitalistická farma :-D
-
@Tom Jo ale to je jen taková pohádka, show pro turisty a mladé idealisty, bez podpory Izraele by bylo do týdne po kibucu :-)
-
Je to dobrý, Charlie Hunnam se ve filmové adaptaci 50 odstínu šedi neobjevi, vzdal se hlavní role a zachránil svou kariéru :-D
-
Komunismus je svinstvo, ale o nic větší než to co tady máme teď. Je to jen jiné zlo.
-
@Gorgloj Já to celé četl, bohužel. Naštěstí to nebyla diskuze, jen vyjadřování stanovisek, takže se nebojím toho, že by ta "debata" u někoho změnila názor.
-
-
@kermitek Kdyby sis přečetl diskuzi, tak tohle nenapíšeš.
-
@Nevada Přesně tak!
-
@derfel jo to je moje srdcovka. Film, u kterého takovej drsňák a chlapák jako já kdysi bulel jak želva :-D
-
@DanielSvatoš Ano, to mi přijde ujetý. Zesměšnil soupeře :-O soupeř se zesměšnil sám.
-
jo bud jako budouci? Pristi rok?
-
@sarven Wow asi jen pro nás, protože to co se strhlo v NHL kolem toho nějak nechápu.
-
-
@c4ni :roll: :roll: :roll: Jestli ses registroval kvůli tomu, abys sem hodil odkaz který už v diskuzi byl asi 3x, tak jsi dané věci moc neposloužil.
-
@Krisa Je to prostě nedoceněná a nepochopená postava, ale to jsme už probírali mockrát :-P
-
@Branislav_Gepeto Proč zotročovat? Poslat je prostě pryč, ať si žijou ve svým a neserou se k nám.
-
https://www.humblebundle.com/weekly (mj. i Game of Thrones) pěkný bundle za 6USD
-
@Krisa to dělá ta aura Cersei, je taková vznešenější, vyšší, éteričtější.
-
Lena je přesně tak akorát (smajlík se srdíčkama místo očí)
-
Reign of fire?
-
http://www.ceskapozice.cz/domov/politika/obri-kostky-v-praze-mala-domu-pro-top-09-cssd
-
@sederik Já to podepíšu pod minulý i současný systém.
-
Kdyby jen křičet, ale až zase budou řezat hlavy....
-
@flanker.27 Zažil jsi toho nepatrný zlomeček, už jen ten konec kdy se to hroutilo, jakou naději nebo strach jsi asi tak mohl v 10 letech při revoluci cítit a chápat?
-