p1e9t9r2

O uživateli

Přezdívka
p1e9t9r2
Datum registrace
Návštěv
2,122
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Tak přišel jste někdo na 4 tajný bonus :D já odhalil všech 6 písmen, ale za boha z toho nemůžu vytvořit prostřední jméno nějakého autora :(
  • :D :D :D hlavně aby ty scénáře co unikly, nebyly pravda a jsme všchini spokojeni
  • Byl někdo na fantastických zvířatech 2? Mne to teda ten závěr filmu přinesl spoustu nesrovnatelností
    V diskuzi Různé filmy Komentář od p1e9t9r2 14. listopadu 2018
  • Hmm tady se luští koukám jako blázen :D :D no jak jste na tom dneska mne furt vrtá hlavou to divné zvíře s mečem v hlavě :D
  • @Sagart No tam myslím, že kvůli jeho neúspěchů nechtějí jít znova do začátku shieldu, ale hledají něco nového, kde bude možnost tahouna, ale za mne u lokiho, nevím o čem by to bylo, Možná u scarlet witch mají šanci udělat něco z jejího dětství z vál…
    V diskuzi Marvel >> vše sem Komentář od p1e9t9r2 24. září 2018
  • @Sagart Vznik shieldu měl být agent carter, ale po dvou sezónách seriál skončil
    V diskuzi Marvel >> vše sem Komentář od p1e9t9r2 24. září 2018
  • @Sagart Jo kdyby byl znám plný rozsah rukavic možná by se o tom dalo diskutovat. Inak chápu, že todle řešení spousta lidí odsuzuje :D jako obyvatele |titánu a víme, jak dopadli.
    V diskuzi Marvel >> vše sem Komentář od p1e9t9r2 21. srpna 2018
  • @sfik A není lepší zabránit zániku či zhroucení civilizace pokud to jde všemi možnými prostředky? Ve finále pokud civilizace zanikne tak asi všichni umřeli. Pokud se zhroutí výsledek jsou roky v chaosu vraždění nesmyslných válek a ve finále je víc o…
    V diskuzi Marvel >> vše sem Komentář od p1e9t9r2 21. srpna 2018
  • Ale thanos není zlý, jenom se nebál udělat to co je potřeba. Jeho řešení je jednoduché a velmi praktické
    V diskuzi Marvel >> vše sem Komentář od p1e9t9r2 21. srpna 2018
  • :D no už by tu knihu mohl vydat nebo pustit zase novou kapitolu ven :D abychom se hnuli z místa
  • @DanielSvatoš Náhodou já jsem ze závěru nadšen. Takhle by mohlo vypadat i fanále celého seriálu
    V diskuzi TV seriály Komentář od p1e9t9r2 25. června 2018
  • @svoa00 Jj taky se mi líbí a kolikrát mne z toho seriálu až mrazí v zádech, když si vezmu, že by ty lidi toho byli schopni. Jenom jsem nenarazil na někoho, kdo by pravidelně sledoval
    V diskuzi TV seriály Komentář od p1e9t9r2 22. června 2018
  • sledujete někdo příběh služebnice?
    V diskuzi TV seriály Komentář od p1e9t9r2 21. června 2018
  • No tak už pracuje na dalším seriálu místo aby psal :D :D
  • @sfik No to co jim uniklo pro 7 sedělo do detailu až na to, že tam cercei měla potratit a v seriálu nic
  • :D inak co myslíte trhne film dvě miliardy dolarů?
    V diskuzi Marvel >> vše sem Komentář od p1e9t9r2 23. května 2018
  • @Kalam Mekhar Tak já mám poslední dobou pocit, že jim dochází možnosti. Ono těch stanic je tolik a každý rok přichází hodně nových seriálů. Tím pádem za chvíli prostě nápady být nemohou a bude to sklouzávat do nikam
    V diskuzi TV seriály Komentář od p1e9t9r2 20. května 2018
  • @sfik Já jsem byl na hře o trůny, když startovala třetí série seriálu :D :D promítala se první a druhá série a byl to záhul
    V diskuzi Marvel >> vše sem Komentář od p1e9t9r2 14. května 2018
  • @Sagart Já se těším a hodně :D :D (ale bude to první film, který neuvidím v kině z avengers)
    V diskuzi Marvel >> vše sem Komentář od p1e9t9r2 14. května 2018
  • @Tyrion Lannister A co ant man :D :D
    V diskuzi Marvel >> vše sem Komentář od p1e9t9r2 13. května 2018
  • @Tyrion Lannister Gamdalfa bych nezmiňoval, krom magie měl jeden ze tří elfských prstenů (ten ohnivý), což mu propůjčovalo jistý díl další moci.
    V diskuzi Marvel >> vše sem Komentář od p1e9t9r2 12. května 2018
  • Tak jsem se podíval na film buchty a klobásy a konstatuji fakt, že jsem už opravdu viděl všechno a můžu v klidu umřít
    V diskuzi Různé filmy Komentář od p1e9t9r2 11. května 2018
  • @Dreamer No já pochopil z první série, že todle je jen na tam uzavřeném ostrově kde stojí park, a za vším stojí jeden člověk, proto se pokoušeli technologii propašovat ven, protože měli strach, že pokud se ho pokusí odstranit všechno zničí a oni bud…
    V diskuzi TV seriály Komentář od p1e9t9r2 11. května 2018
  • @Sagart No myslím, že by těžko obsáhl celý daný vesmír (tam ta plocha je gigantická planet jsou tisíce kde je život v nějaké formě to by těžko dával) Plus stále jsme zapomenuli, že i kameny mají vlastní vůli a pokud budou stávkovat moc mu to platné …
    V diskuzi Marvel >> vše sem Komentář od p1e9t9r2 8. května 2018
  • @Sagart Diskuze supr :D :D ale uvědom si jednu věc, kdyby vytvářel další planety a jídlo, tak čím větší populace tím, rychlejí bude růst její počet a tím rychleji by musel přetvářet planety ... atd. což je větší zátěž než ta redukce. Když zabiješ po…
    V diskuzi Marvel >> vše sem Komentář od p1e9t9r2 8. května 2018
  • Prostě Thanosovo řešení je nejlogičtější a nejlépe proveditelné. Kolonizovat neustále nejde pokud není co. Plus pokud má populace vhodné podmínky, tak se množí a množí (je na to vědecký experiment s myšmi, kdy se vytvořil prostor, kde jich mohlo žít…
    V diskuzi Marvel >> vše sem Komentář od p1e9t9r2 7. května 2018
  • @Sagart Nevíme jestli v té době, kdy byla krize na titánu se vědělo o kamenech nekonečna. Pokud to nebyla dobyvačná civilizace, tak se těžko mají kam rozšířit. Plus nevíme jaký je rozsah schopností kamenů někonečna a jestli dokáží vytvořit novou d…
    V diskuzi Marvel >> vše sem Komentář od p1e9t9r2 6. května 2018
  • @Tyrion Lannister Moje slova je škoda, že k tomu není víc informací, ale do filmu to nenacpou. Každopádně si myslím, že tam byla i složitost jeho postavy ukázána. Zpočátku si člověk myslí, že je to monstrum a nechápeme jeho pohnutky. Pak je vidět…
    V diskuzi Marvel >> vše sem Komentář od p1e9t9r2 6. května 2018
  • @Sagart Mne naopak jeho motivace připadá naprosto logická a chápu ji. Přelidnění se vyřeší jenom buď snížením počtu obyvatel, omezením porodnosti nebo možností přesídlit jinam (pokud nejde jinam přesídlit, tam jsou dvě možnost a omezení porodnosti a…
    V diskuzi Marvel >> vše sem Komentář od p1e9t9r2 6. května 2018
  • Tak anglicky s titulky 2D a studentská sleva těch 150 korun dá no :D
    V diskuzi Marvel >> vše sem Komentář od p1e9t9r2 6. května 2018

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě