p1e9t9r2
O uživateli
- Přezdívka
- p1e9t9r2
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,122
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@sfik No já myslím, že neumře, ale pověsí to na hřebík je čerstvě ženatý a navíc chce dítě a víme co říkala pepper ohledně dítěte.
-
@sfik No já počítám s tím, že nějak získají zelený kámen zpět a část lidí znova obživne :D :D (spiderman, black panter mají další filmy :D a umře kapitán, což odpovídá i komiksům)
-
@sfik Thor, black widow, nebula, tonny stark, antman a jeho kamarádka, hulk, vision jestli ho dokáží opravit, kapitán amerika to si myslí, že je vše :D Inak všimli jste si, že na csfd byly všechny postavy napsané jako herci v pokračování a po odvy…
-
Jako nezlobte se na mne, ale pokud se mi některý žánr nelíbí a vím to, tak na něj do kina nechodím :D ani ho nesleduji. To je jako kdybyste po mne chtěli hodnotit stmívání a podobně (vím, že bych tomu dal jednu dvě hvězdy, takže na to dlabu)
-
ale takovýhle šokující závěr a čekat rok na film :D :D mne by spíš zajímalo, jak chtějí udělat trailer na pokračování, aby nic důležitého nevyzradili
-
Jako taky jeho hodnocení nechápu, film mne nesedl, ale říkal jsem si že nebudu hodnotit něco co se mi nelíbilo :D takže na csfd ode mne hodnocení nemá. Myslím, že pokud se mi něco nelíbí a není to můj šálek žánru ... atd nebudu to kazit zbytku :D
-
@sfik Dádám tomu tak 1,25 miliard :D možná i trochu víc
-
-
@Petr489 On jim měl říct konec, takže se mají dobrat stejného konce jen odlišnou cestou :( a co jsem četl ten uniklý scénář, tak za to jsem rád, že jsem si ty knihy nekoupil :D :D :D :D :D :D :D :D :D
-
:D hmm tak zase nic :D já si říkal, že než dokončím vejšku bude kniha venku :D
-
@svoa00 Taky mne to napadlo je to dobrý marketingový tah, najít něco co ji nahradí Inak tak co říkáte na druhou sérii westworldu
-
@Krisa No a hlavně, když tam byly jenom 4 kanály :D :D a vždy jedno zajímavé skončila a jinde dávalo druhé :D :D :D (respektive nic lepšího)
-
@DanielSvatoš Zkus film pozemšťan tam dle mne poselství bylo až až
-
@DanielSvatoš :D hele mne už jenom androidi :D, neb jak tam ta bordel mama procitla bylo mi jich na jednu stranu líto zažívat smrt či žal ze ztráty ... atd
-
@svoa00 Otázka je do jaké míry to jsou už roboti :D :D Jak jsem pochopil jsou hodně organičtí snad jen ten mozek
-
@Dreamer On ještě někdo věří že to dopíše. Já myslím, že se do toho zamotal a neví jak ven, moc postav složitý příběh. (bud by musel povraždit nebo spojit linky)
-
na jednu je to mladý autor ten nám nemůže umřít věkem :D pokud teda nebude čekat ještě déle, ale to mu zestárnou fanoušci
-
Každopádně se tím potvrdilo co se říkali, že to je úvod do nějakého příběhu :D Inak taky jsem ráno poskočil radostí no :D
-
No jako třeba z toho dnešního obrázku kdyby mi neporadili, že to je kreveta, byl bych v háji :D :D :D
-
Tak co taky luštíte knižní odyseu na martinus,cz :D já tam jsem totálně v loji zlatá knižní šifra
-
@svoa00 NO pokud se podíváš na trailer, tak se tam bude bojovat :D, takže já todle beru jako seznámení s terénem
-
No jako já jsem zvědav na infinity war :D kvůli tomu jsem šel i na pantera :D abych nevynechal film, těsně předtím
-
Ale no tak :D tedkom je 3 fáze :D kdo by čekal, že bude existovat takhle rozsáhlá filmová série. Marvelovky miluji a nejvíce se těším na infinity war (některé filmy mají slabší, ale některé stojí opravdu za to)
-
@sfik No po tom co jim diváci odmítli universe, se do dalšího seriálu moc nehrnou. Zrovna ten seriál jsem měl velmi rád :D byla to pěkná novinka co se dobře rozjížděla a opět není tam žádný závěr
-
@Everett_Young Mám stejný názor, takže jsem to zavřel a dál nepokračoval.
-
@Aviv No oni, jak toto není jejich šálek kávy :D si mysleli, že je to jenom jedna kniha.
-
Taky se přidávám jako hrdý majitel :D úžasný vánoční dárek, jenom rodině nedošlo, že k tomu tedy budu potřebovat i zbytek knih :D
-
@Janulka Právě co soudit :D
-
@Trixie No a myslíš že se knihy dočkáme :D už je to přeci jenom zhruba 7 let od tance :D Inak jak brát vážně ty uniklé scénáře na 8 sérii? Mne se ten závěr vůbec, ale vůbec tam nelíbí
-
@Edem No zatím je tam jenom zmiňovali, ale nic co by dokázalo jejich existenci :PV diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od p1e9t9r2 31. ledna 2018