p1e9t9r2
O uživateli
- Přezdívka
- p1e9t9r2
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,122
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Nevada Moc zkoušek dvě vejšky a do toho psaní diplomky si vyžádalo svou daň :D
-
@Nevada Jo podle toho co si navolíš knihu nebo seríálV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 14. ledna 2017
-
http://www.edna.cz/game-of-thrones/clanky/george-r-r-martin-letos-by-vichry-mely-vyjit/ pokud to je pravda nevíte jestli se někde bude dělat překlad do češtiny nebo si ještě rok budu muset počkat na český překlad
-
-
@Nevada Takže ještě rok počkáme tak, když to stihne do června 2018 mám dárek k dokončení další vejšky :D
-
nevím kam to napsat, tak to hodím semka co říkáte na https://quartermaester.info/
-
Tak co začal nám rok 2017, takže co myslíte dočkáme se letos 6 knihy nebo budeme čekat další poklidný rok
-
@Djokovic Cesta za cílem bude zdá se velmi trnitá, jenom teda nevím, jak to chtějí uzavřít během 14 dílů, to mi příjde celkem nereálné, pokud to neskončí, tak že všichni umřou zimou. Nebo jim nezvednou rozpočet jenom bitvy, kde použijí draky budou a…
-
@Djokovic Zatím nic, krom toho, že zajnou yaru tam jsem čekal rychlý postup a ono patrně asi nic
-
Tak mne by zajímalo co tam zase vymýšlí za zvraty osudu podle toho co se dá najít ta invaze asi nepůjde tak lehounku
-
@Sagart Satisfakce za odklad 7 série na léto :D
-
Fanoušci jsi tak zoufalí, že už jim tam posílají chytat záběry z natáčení drony jo :D koukám, že za chvilku budeme znát i celý film před jeho premiérou :D už teď na základě některých spoilerů lze odvodit co se bude dít
-
No já se brzo ozvu o radu dokončuji sedmou knihu malazu a budu hledat další sérii, ale už ukončenou protože čekání na pokračování mne zabíjí :D
-
-
@Lady Ašara Jak řekl Tyrion, ty nás tady všechny přežiješ. Spíš bych viděl, že všichni si myslí, že je naivní ... atd a nespatřují v ní hrozbu, proto tak dlouho přežila. Já jen doufám, že se v ní probere velký hráč.
-
-
@Tarin Počkej co tím myslíš?
-
KOukal někdo na novou sérii american horror story? Po té 5. které řekněme byla divná zvažuji zda s tím ztrácet dál čas :D
-
@Arutha Neznáš Markus Heitz :D Tam mi právě jednu sérii zrušili ve dvou třetinách a 3 zbývající knihy německy nedám ani nevím, kde je nelegálně sehnat :D
-
:D no jako mne to nepřišlo moc zajímavé a to mám historické série rád :D tady spíš taková nuda mi to přislo
-
@Aviv Hele nestraš mám takhle rozečtené 3 serie, kde čekám až napíšou pokračování a 2 kde čekám až přeloží další pokračování a 3 série, kde to v půlce zarazili a u jedné z nich si myslí, že se kvůli tomu budu učit německy :D
-
Zdar nemáte nějaký tip na seriál na sledování? Jak jsem zjistil tak co jsem koukal mi skončilo :D Agent Carter je pryč a pár dalších, tak mám volno v programu
-
@Edem Už tam něco hodil? koukal jsem celekm recentně a nic jsem tam neobjevil
-
Inak nikdo asi nevím, nic o dalším dílu kroniky královraha :D aneb proč série, které si rozečtu autoři nechtějí zavčasu dopsat nebo nakladatelství po dvou knihách řekne, že už dál v sérii nehodlá pokračovat a zakoupená kniha mi je na prd :D a anglic…
-
@svoa00 :D já typoval šíleného krále :D
-
@Achileus Já to dočetl jenom kvůli maturitě abych měl dost knih z daného období a nemusel se trápit básničkami, které mi nic neříkaly :D
-
@sfik Moje slova :D jen ještě nevím co se bude daenerys procházet pro králově přístavišti, když má ničit casterliovu skálu :D
-
Inak co říkáte na spoilery, které se ukazují na edně pro 7 sérii
-
Ježiš lidi todle mi nedělejte hned se zvedla nálada a plány, kdy si po těch 11 letech přečtu znova první díl :D No i zbytek abych byl v obraze před pokračováním a ono to je nejspíš sranda z fanoušků :D
-
@hodor_the_king zatím jsou jenom 3 :D česky další čtu v anglině. JJ dvojka jede docela dobře, trojka zase trošku pomalý start.