p1e9t9r2
O uživateli
- Přezdívka
- p1e9t9r2
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,122
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@hodor_the_king ale jo něco se tam stane :D pak to má docela rychlý spád.
-
http://www.edna.cz/game-of-thrones/clanky/co-bude-pote-az-skonci-game-of-thrones/?_fid=c9bq#comment-9 tk hodím to semka co říkáte jaké by bylo pokračování. Já bych byl pro rytířeV diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od p1e9t9r2 11. srpna 2016
-
@Magister_Peditum no on někde psal, že pokud umře má se to co není dokončení spálit
-
@Katrina :D no já pohádkám už nevěřím :D jak stárnu začínám si říkat že konce ságy se stejně nedčkám
-
@Everett_Young Myslím, že té peníze jen tak nedojdou :D spíše asi ji nejde vytvářet další dílo, tak staví na tom co už vytvořila
-
@Edem JO to kdybych věděl do prodeje to šlo dneska o půlnoci v anglii :D
-
Tak jak to vidíte s dalším pokračování pottera :D
-
@sfik Jo ted jich vyšlo ven 13 asi 3 dny zpátky
-
Sleduje někdo jak vycvičit draky?
-
http://www.edna.cz/game-of-thrones/clanky/sledovanost-seste-rady-serialu-game-of-thrones/#comment-8 tak sledovanst krásně roste :D
-
@Beleg Právě proto, když sever dříve uznal bastarda, tak tam nebudou tak přísná pravidla jako a jihu.
-
@Magister_Peditum No tak když se podíváš do minulosti, tak několikrát k tomu u starků došlo, že vládu dostal nemanželský potomek, když vládli severu jako králové. Stačí říct příklad, kdy jeden stark měl jenom dceru, která měla mimo manželství syna s…
-
@Magister_Peditum No v tom momentě, který tam byl všichni si myslí, že všichni starkové jsou po smrti krom sansy a ta ho v tom podpořila, takže v daný moment není o čem mluvit. O dalším osudu to je neznámá, kdyby bran zplodil potomka, tak je zde pro…
-
-
Hmm, tak na to budu zvědav, každopádně to beru jako uzavřený příběh, ale nikdo neříká, že by mohla s tím světem, který má dál pracovat. Určitě tam je spousta toho co vyprávět. Mne by např pokud by yla dobře napsaná zajímala kniha a woldemortoj :D
-
:D :D :D :D ale zase z toho nedělejme bojovku, ale je pravda, že má před s sebou ještě 30 let na to to zkoušet :D
-
@Magister_Peditum No v seriálu je daenerys neplodná, tak pochybuji, že bude obnovovst nějaký rod :D
-
Hmm já se dostal k půlnočním vlnám a tady jsem se zasekl kniha o edurech mi nejede
-
@Sagart No já bych upřednostnil sežrání drakem :D
-
-
http://www.edna.cz/game-of-thrones/clanky/pred-nami-je-poslednich-trinact-epizod-serialu-hra-o-truny/ Hmm tak nevím jestli to rozdělí čekat rok na 7 dílů a další rok na posledních 6 :D
-
Jen když jsem koukal zpětně na díl nepřišlo, že cercei při korunovaci má na sobě barvy targaryenů? aneb celá v černém
-
@Tarin No když její bratr přijížděl a koukal na královo přístaviště, ležely tam hromádky sněhu.
-
Zdar co říkáte na posun vysílání? Konečně má přijít zima, tak bude start série déle
-
@sfik Hmm myslím, že tu ságu bude chtít uzavřít a ne připisovat osmou knihu :D ačkoliv kdyby to opět rozšířil, ani bych se nedivil :D když původní plán byla trilogie
-
@Djokovic No pokud vím, tam je tam jeho rozhovor s davosem, kdy říkal, že staví lodě a armádu má, ale čekal až se mu vrátí jeho syn, který byl jako rukojmí a vyhrožovali mu jeho smrtí.
-
@Rybba to se říkalo, ale moc bych tomu nevěřil, není žádný důkaz, že by tyrion byl syn aeryse :D. Stále doufám, že v další sérii ukáží dalšíh targaryena a bude to :D jen to čekání mne deptá
-
@Jay No při cestě zpět se nikde nezmiňují, že by zde x dní trčeli, tak můžme předpokládat, že se nikde asi moc nezdžovali a rychlost udával ten dvoupatrový vůz, kterým cestovali
-
@Mirdaa Do dorne jal zajistit spojence a lodě, aby mohla daenerys přivést svoji armádu :D
-
@Mellien No spíš je škoda, že nevíme, jak jsou na tom ostatní města, jako lanisport, město racků .. atd To by nám vykreslilo krásné složení obyvatel Ačkoliv trochu mi vrtá hlavou jak mohl Tywin a cca 20 000 vojáky plenit město, které má půlmilion o…