p1e9t9r2
O uživateli
- Přezdívka
- p1e9t9r2
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,122
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@JoffreyWater nevím jak v seriálu, ale v knize ho rob prohlásil za legitimního
-
J8 bych tu teleportaci nepřeháněl jeden díl může trvat v řádů týdnů, takže jinak to nejde asi vymyslet. (jenom cesta na sever trvala 3 měsíce v prvním díle), spíš kdyby ukázali ubíhající čas, tak by to pomohloV diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od p1e9t9r2 31. července 2017
-
@Hund Přesně jsi popsal co jsem čekal od vysoké zahrady :D a takovej hrádek na kopci skoro bez posádky a jenom spousta beden se zlatem mne dostala do kolenV diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od p1e9t9r2 31. července 2017
-
@Hund No tak dle seriálu kdo tam má vládnou, když jsou zajatí v králově přístavišti :D Celkvě shrnuto Dany má pompézní plán na výhru a během dvou dílů z něj nic není flotila lodí zničena. Dobyta casterliova skála, tak doufám, že ji udrží. (jeno tedy…V diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od p1e9t9r2 31. července 2017
-
@JoffreyWater Třeba se v postupu té léčby nedá použít. Jak řekl arcimistr, tento postup nepoužívají, protože je moc nebezpečný
-
@Dreamer to je to co nevíme :D Jestli je bastard nebo není. U targaryenů bylo mnohoženství několikrát.
-
No já bych tu vatu tak nehanil, museli mít pomalý rozjezd a teď to bude díl od dílu narůstat na akci. Jenom je škoda, že Jon Sníh nepředstoupí před Dany jako targaryen :D. By stála za to ta reakce, kdyby zjistila, že má někdo větší nárok na trůn
-
Tak celkem díl ok, ale mohlo tam být méně vaty, které to prodlužovala a víc zajímavostí :D
-
proč dělá jinou knihu :(
-
No počkejte ono se to se hodí :D přece uvažují o válce, které příjde a berou modelové příklady :D Ono jestli dothrakové vyhrají nebo prohrají se sakra důležité a to kor, když tam bude tolik sněhu, který na jihu být nemusí ... atd
-
Řešíte lodě, ale je jasný, že měli veslice a pak mohli mít pár velkých lodí a proto euron říká, že mu ukradli nejlepší lodě, což patrně nebyly právě ty veslice. A je jasné, že krom veslic měli nejspíše i pár velkých lodí, inak tuším druhá série, tam…
-
@Tyrion Lannister A je dobrá právě dokončuji malaz a meč pravdy, takže zas budu hledat knihy ke čtení.
-
@sfik No počkej, začal stavět, když mu utekli příbuzní, takže měl čas než theon a jeho sestra dopluli za daenerys a pak než se vydali zpět :D to je jednou tolik času :D
-
@Thanatos No až na to že na ostrovech mají i lesy a těží se tam železo :D
-
@Thanatos Tu poslední jsem už vzdal :D
-
Hmm já si celou epizodu říkal jmenuje se to dračí kámen, tak nějaká bitva :D. Furt čekám čekám minuty ubíhají a najednou na konci pevnost a k mému překvapení je úplně opuštěná a stačí otevírat jenom prázdné dveře :D
-
Zdar tak co ymslíte dočkáme se šesté knihy ještě letos nebo opět máme upnout naděje k nadcházejícímu roku
-
To mi nedělejte já si už myslel, že je ten díl venku
-
Tak lidi už se nám to blíží :D
-
@Beleg No já si v první knize oblíbil edarda starka a na konci mi ho popravili :D a tuším, že nejsem sám :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 1. července 2017
-
@Beleg Tak ono celkově to zapadá dle mne do většího plánu. Zlaté společenstvo nestačilo k dobytí západozemí. Daenerys měla zajistit větší armádu v podobě dothraků (stejně tak pokus o atentát, kdyby ji chtěli opravdu zabít najmou muže bez tváře a ne …V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 1. července 2017
-
No co tady řešíte původ :D furt zapomínáme, že drak má 3 hlavy :D. Inak draky vždy osedlal někdo z potomků dračích rodů, jestli má daenerys 3 draky a martin počítal s 3 jezdci, tak logicky musí mít někde 3 targaryeny (či velmi blízké příbuzné)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 1. července 2017
-
@Tyrion Lannister ale no tak v tu šestou knihu snad doufat můžemeV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 29. června 2017
-
@kadibudka Teorie dobrá jenom nevím jestli by ned poslal syna své sestry někam pryč a ještě v područí varyse.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 27. června 2017
-
@Tyrion Lannister a máš někoho kdo ji nemá důvod zabít :D
-
Taky očekávám lepší jízdu 8 epizod a má se tam toho stát poměrně dost (doufám, teda že 4 epizody nebude král vysedávat na zimohradu a královny na svých trůnech)
-
@Riokai Jop studuji dva magisterské obory najednou (prezenčně a je to výzva)V diskuzi Martinovo vyjádření k dokončení Vichrů zimy - Ice & Fire Komentář od p1e9t9r2 22. června 2017
-
V diskuzi Martinovo vyjádření k dokončení Vichrů zimy - Ice & Fire Komentář od p1e9t9r2 22. června 2017
-
@Monte Karstark Nebyli ještě nějací před dobytím, když balerion jako jediný drak přežil pád valirie. (že by byl tak dlouho bez jezdce)
-
@Nemesis mám stejný probém při psaní diplomky,už jsem to posunul na září :DV diskuzi Martinovo vyjádření k dokončení Vichrů zimy - Ice & Fire Komentář od p1e9t9r2 8. června 2017