p1e9t9r2
O uživateli
- Přezdívka
- p1e9t9r2
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,122
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Nevada Hmm, takže letos si vichry zimy si letos k vánocům zase nenadělím :DV diskuzi Martinovo vyjádření k dokončení Vichrů zimy - Ice & Fire Komentář od p1e9t9r2 7. června 2017
-
@sfik Taky s tím souhlasím, jenom si myslím, že kniha a seriál ke stejnému cíli dojdou jinou cestou, či se to bude neptrně lišit
-
No já předpokládám podobné vyvrcholení jen jinou cestu, jak ho dosáhnout knihy a seriál
-
Ale no tak projevme trochu nadšení blížíme se konci a dozvíme se co se konečně stane :D
-
No tak mám podobné pocity a smutek z předposlední série (protože knih se prostě už nedočkám). Spíš jsem zvědav jak to dopadne s dalšími seriály ze světu ledu a ohně a nejvíc mne sejří, že se na nich martin bude podílet místo toho, aby dopsal ty dvě …
-
Tuší tady někdo, jak je na tom vlastně kronika královraha?
-
@Beleg No tak i kdyby jenom todle. Je celkem vtipné, že se má v plánu věnovat dalším 5 možných seriálům ze světa ledu a ohně, ale kniha nikde :D
-
http://www.edna.cz/game-of-thrones/fotky/podivejte-se-jak-bude-vypadat-obalka-knihy-mecu/ Co kdo víte o téhle knize? Já myslel, že se letos dočkám vichrů zimy a nadělím si je jako dárek, za složení státnic
-
http://www.edna.cz/game-of-thrones/novinky/hbo-vyviji-ctyri-rozdilne-serialy-ze-sveta-pisne-ledu-a-ohne/ TAk co na to říkáte, já jsem dost skeptickýV diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od p1e9t9r2 4. května 2017
-
@svoa00 Díky to mám v plánu, ale je mi na prd mít 5 knih v češtině a 6 koupenou anglicky doma :D Na 5 dalších knich v angličtině zrovna nemám prašule ani místo :DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 28. dubna 2017
-
No termín by se mi už hodil, at začnu číst předchozí knihy, neb po těch letech si je už nepamatují :D Plus stejně se bude čekat rok na český překlad, takže kniha reálně 2018 (já si koupím asi originál)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 23. dubna 2017
-
@brbr Mám stejný pocit, a už jsem to četl dvakrát :D jenom to čekání by mne zajímalo jestli závodí s martinem, kdo bude mít delší pauzu mezi pokračováním
-
Ale tak pokud dodrží co říkal, letos se další knihy dočkáme a bude spousty dalších teorii :D jen aby to už konečně dopsalV diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od p1e9t9r2 5. dubna 2017
-
Já bych to neviděl, tak černě aspoň víme, že daenerys získala dračí kámen :D
-
tak co říkáte 16.července začíná 7 série
-
@svoa00 No bude mít pokračování, tak se docela těším
-
@Aviv No já už se několik dní nemůžu trefit :D vždy vedle, tak už nevím kde dělám chybu :D
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 6. března 2017
-
http://www.edna.cz/game-of-thrones/novinky/george-r-r-martin-doufa-ze-saga-pisne-ledu-a-ohne-bude-mit-pouze-sedm-dilu/ Tak co myslíte bude i osmá knihaV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od p1e9t9r2 5. března 2017
-
@brbr Nenech se ovlivnit :D mne se to četlo dobře začal jsem odpoledne furt jsem četl četl a četl a kdyby nepřišel bratr ve dvě ráno z hospody tak jsem četl dál
-
@Nevada No má to pokračování, které se taky dobře četlo, ale skončilo otevřeně a taky tam už marně čekám na pokračování :D mám tolik sérii, kde čekám na další díly, že už se bojím něco začít číst :D Nejvíc mne potěší, když si koupím 3 knihy a pak na…
-
@brbr Bacha taky se tam čeká už několik let na poslední díl :D
-
@Nevada pokračování mezisvěta nevíš?
-
@Dlady Moc díky za info hledám novou knižní sérii a hlavně nějakou, která je snad dopsaná protože čekat na další díly je unavující :D
-
Četl jsem někdo meč pravdy od Terry Goodkind? Pokud ano nějaké doporučení hledám další knižní sérii a tady váhám zda číst
-
Nevíte někdo jak je na tom třetí díl kroniky královraha? Začínám mít pocit, že s martinem soupeří, kdo déle tu knihu dokončí
-
:D spíš by bylo zajímavé datum, kdy začnou vysílát :D Jelikož ještě jede natáčení, tak hádám tak červen :(
-
@Mistr Kápě Já bych ho nezabíjel tak rychle dneska se lidi dožívají vysokého věku :D
-
@Mistr Kápě S tím s tebou souhlasím, ale ono sice mne štve, že mu to tak dlouho trvá, ale pokud ta kniha bude mít potřebnou kvalitu klidně si počkám. Taky si je potřeba uvědomit kolik tam má postav, kde je každá svůj vypravěč ... atd a chvilku dá …
-
@sfik Njn, ale já nejezdím po světě a sedím zavřený u počítače a píšu :P