Černá_Alison
O uživateli
- Zakázaný
- Přezdívka
- Černá_Alison
- Datum registrace
- Návštěv
- 129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Zatím se do tipování moc nehrnete, ale každopádně Dreamer uhodla 3,5 autora a sebe :-) Směle další, vždyť o nic nejde :-)
-
Fajnové zakončení :-)
-
-
Mračit s celou rodinou :-)) a tuhle scénku mám od počátku v hlavě :-D
-
@Tom já osobně uspořádám sbírku na tvou plaketku, která bude viset na zdi sněmovny, bude mít půl metru na výšku (jen obličejová část) a piadestal na kladení květin a během výročí u ní budou stát statní jinoši z hradní stráže! :-)
-
Flankerův vykouzlený úsměv nás dočista očaruje :-)
-
A já chci dva, aby se mohli hádat :-)
-
Kdybych si měla vybrat, tak křečík vede! :-D
-
-
Napište si autorovi :-D
-
Jo to říkáš teď, ale ne, když máš plnou hubu svinstva a panikaříš, protože se bojíš, že to vyklopíš :-D
-
@Tom Jestli učiníš pro adoptovaný národ tak záslužný čin, že to tam rozstřílíš bazukou padni komu padni - nikdy to nemůže být vedle a nevinnému - tak si vezmu do postele klidně i tebe :-)) (budeme celou noc hrát deadmatch v piškvorkách!)
-
Jsme moc rádi a mi oftopikování vůbec neva :-) Ono se to stejně vrátí vždycky k původnímu tématu samospádem :-) @Tom Právě proto ne :-)
-
V mračení se :-)
-
Viděla jsem pár fotek a odhadla tvé možnosti :-))
-
Požádej o podepsaný výtisk autora :-))
-
Ale flanker se taky umí mračit - podle mne má téměř olympijskou formu :-))
-
-
Sem právě zdlábla barilu vytaženou z mražáku :-p
-
A zásadní chyba je zhluboka si přihnout...a teď nevíte, kam to v letadle plivnout!!! Hajzlík je zásadně obsazený a tak tam stojíte ve frontě u hajzlíku, kterou letušky rozhánějí div že ne smetákem a nemůžete jí ani odpovědět! :-D
-
Tak se napij nápoje pokojové teploty :-p
-
To mi letuška donesla podnos a na něm tři druhy džusů - jabko, pomeranč a rajče. Říkala jsem si, že jabko a pomeranč znám, tak si dám to rajče. A to byla ta chyba!
-
A ještě si, prosím vás, nedávejte rajčatový džus! Nevím, jestli vám taky doma strouhávali rajčata s cukrem a do toho třeba i piškoty - bylo to děsně dobré....a tak jsem očekávala, že rajčatový džus bude něco takového. Omyl omyl - ten džus je solený …
-
Vždyť já vím - matká nové rasy hodných overlordů - homo novus :-D
-
Nějak fixovaná na králíka :-D
-
Uštvaná, pak naštvaná,...to jsou ty fáze :-)
-
Nesmí chybět arašídové máslo! (jedna z nejhnusnějších věcí, co jsem kdy ochutnala - já si blbec myslela, že je sladké a chutná něco jako barila! a on je to nasolený masný hnus velebnosti!)
-
S Krisí za lepší zítřky :-)) To se bude na bilbordech vyjímat :-D
-
O tom druhém nemám ani tušení, že existuje :-))
-
@Krisa Ty přeješ mistru Bořivojovi, aby ho dostal Qyburn do spárů?! jak jen můžeš! :-D