Černá_Alison
O uživateli
- Zakázaný
- Přezdívka
- Černá_Alison
- Datum registrace
- Návštěv
- 129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Mi se líbí, jak se autor popral se slovem labutěnka :-D
-
Zpropadená Krisička? :-))
-
Chybí k tomu jahodový koktejl :-D
-
Pro autora je holt všechno svaté posvátné :-D
-
@Tom Ať už to má znamenat cokolivěk, tak v tom neštymujou slabiky :-)
-
Ale použitelné je i pocestný. (Mimochodem v překladech do češtiny se setkáváte s daleko většíma zajímavostma) a navíc to nemám ani z vlastní hlavy, ale z Dumasovky :-) "Na louce stoji vila." ve hře celkem běžná záležitost ať už jde o jedno či druh…
-
Hm tady to zrovna byl pocestný :-) Čeština je kouzelná v tom, že na interpunkci záleží a že její absence způsobuje místy nečitelnost textu, zvláště, když je vytržený z kontextu jako třeba ve hrách.
-
@Tom Tak mi tohle přepiš s diakritikou :-) "pocestny rytir"
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell Žádné dusno. narozdíl od chlapů do mně nikdy nehučela, nepřemlouvala, neukecávala, nevtírala se. Já jsem ji neprovokovala. Ani jsem o ní nic neroztrubovala. Čas od času jsem našla na stole novou básničku. A schovávala js…
-
@Branislav_Gepeto Uvidím, jinak tam bude další "pocestny rytir" :-p
-
@Branislav_Gepeto jen předpokládám, že se totálně vytočím nad chybějící českou diakritikou, co? :-)) (jo chápu, že to má víc funkcí než fotošop :-( )
-
Zkoušel už někdo v tom něco tvořit? Je to přehledné? Máte nějaké zkušenosti? V tomhle ohledu jsem nýmand a vděčná za každou konkrétní radu :-)
-
No nakonec jsme to vyřešili tak, že jsem dostala samostatně plnou hru, ale bez DLC, dokud to neprohlídnu a nepřijdu tomu na kloub...pak se uvidí :-) (za 6 tf2 klíčů je to přijatelné - 1 tf2 klíč je zrovna cirka 1,62 evra)
-
@Branislav_Gepeto Mne zaujala ta část, že se na tom dá vytvořit i advenčura, což by zajímalo mne. Myslím RPG Maker VX Ace, aby nedošlo k mýlce.
-
Máte někdo zkušenosti s RPG makerem? Jestli stojí za to si ho pořídit...má to taky notně drahá DLCčka.
-
@Tom Kdepak :-) Já nechci nic vědět :-))
-
Tak to ho neznám :-) Ale na tu Brazílii bys ho utáhnout mohl :-))
-
@Tom Joj ubožák z biologické fakulty? :-D Tak to ho možná i znám :-D
-
@Tom Na tu akci ho raději nezvi :-)
-
@Tom Myslím, že vyvaruješ-li se doteků byť náhodných a narážek, které by mohli slyšet ostatní, tak bys měl zůstat v mezích.
-
Aby ti dělala chůvu? :-)) Byla ještě o rok a půl starší než já :-))
-
@Thorar To třeba ano, ale může tam dojít k dohodě. Taky jsem měla spolužačku, která mi psala milostné básně (mám je dodnes schované narozdíl od klučičích). Ale vyjasnily jsme si, že já její city neopětuji, ovšam proti přátelství vůbec nic nemám. Byd…
-
-
@Thorar Ty asi nemáš kamarádku, se kterou nepotřebuješ mít jakýkoliv bližší vztah, jen se ti s ní dobře kecá, co?
-
lehkého slohu - to je formulace, kterou stále nejsem schopna pobrat - zkus opisný výraz :-) @Thorar On ho nechce sbalit - chce se s ním spřátelit - v tom je právě ten rozdíl.
-
přímného lehkého slohu "mého pohledu" - To je formulace, které až tak docela nerozumím :-)
-
Zájmu...to se těžko posuzuje jakého zájmu. vždycky je fajn dát najevo, že tě zajímají jeho názory a nechat ho rozpovídat a vzhledem k tomu, co říkáš tě vlastně jeho názory zajímají, takže to je přínosem pro tebe. Pak taky respektovat toho druhého. S…
-
No v tom případě je fantasy velké téma a můžete si povídat o názorech na knihy a postavy a nějaké filmy a cony a co já vím...toho je hodně.
-
Pokud mu jde jen o kariéru a nezajímá se oni o mrtvá mláďátka zvířátek stejného pohlaví, tak to holt není ani přátelský typ. Ty mladické radosti a povyražení jsou zkrátka přirozeným ukazatelem zdravého chování jedince. Jestliže ho nezajímají, tak je…
-
Nebo zkrátka když nemají zájem jeden o druhého jiný než po stránce intelektuální a příslušnost k pohlaví v tom nehraje roli.