Černá_Alison
O uživateli
- Zakázaný
- Přezdívka
- Černá_Alison
- Datum registrace
- Návštěv
- 129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Ale přiznávám, že na chlapa s deštníkem bych se dívala dost úkosem :-D A na chlapa v obleku taky, pakliže by to nebyl oblek od krejčího šitý na míru, ale konfekce :-p
-
@Thorar Na deštník má nárok pan TAU :-)
-
Na smažení elektroniky a trvalé bouchání žádorvek mám etrafo za plotem :) A deštník nevlastním od druhé třídy, kdy jsme ztratila svůj duhový :-D Nejsem z cukru, navíc když mi vlasy zmoknou deštěm, tak s emi vlní, jinak nikdy :-D
-
Bouřka je nádherná, když je člověk venku, promočený na kůži, sedí v trávě a dívá se na oblohu a přitom mu prší do tváře :-)
-
@Branislav_Gepeto Mi přijde bouřka nejen uspokojvá, ale i krásná na pohled :-)
-
Díky:-) A další? Každý názor vítán - vyjadřincujte se prosím :-))
-
Mimochodem, jaký máte názor na délku drabble ? Zachováme 200-250 nebo na sebe budeme tvrdší a stanovíme třeba 200 +-10 nebo tak něco? :-)
-
To sice bývá u povídek časté, ale drabble je příliš krátké a "omezené", že k tomu moc nedochází. Ale každopádně to můžeš zkusit napsat a pak vyhodnotit, jestli to osobní je nebo ne :-)
-
20 minut u drablete můžeš trpět taky :-) Ale ta sladká odměna :-)
-
Krisičko, bakalářku psalas? Psala! Slohovky ve škole psalas, psala :-p Tak šetři kramfleky v přesvědčování :-))
-
Já ti to nevyčítám, ale nezakřikni ten déšť :-)) Ať ho nevyplašíš :-D
-
@Krisa Tebe vystrčímě do toho úpalu a necháme grilovat s kůrčičkou! :-p V noci konečně pršelo a konečně se při plně otevřených balkónových dveřích dalo spát :-) Právě jsme se probudili. Už sice zase teplota stoupá, ale konečně se nepotíme. synkovi …
-
Díky Krisí, i na to dojde:-) Ale nyní šikujeme a houfujeme pisatele a ty se furt vymlouváš, že jsi osvobozená od tělocviku :-D
-
Blekfiši, já jsem pro, Everett by si taky dal další kolo, Raptorka říkala, že by si dala kolo, ale ne hned. Seans posila je v Německu, jinak by do toho šla taky. Co říkají ostatní ? :-)
-
Nebojte, bude :-)) Záleží na tom, kdy budete mít chuť na další :-) Směle se vyjadřincujte, kdy byste si dali rádi další kolo :-)
-
@Dreamer Tak si dej nášup šťastlivko :-))
-
my si na to budeme muset notně počkat :(
-
-
Také jste si všimli, že každý používá jiné slovo za stěžejní? Pro někoho to byly vykopávky, pro mne třeba labutěnka (a hned men napadla Cersei), pro dalšího zpropadený králík nebo pendrek, pro Jiného emigrace :-) Tím hodně ta variabilita započne už…
-
Ach jo...já samosebou vím dobře, že sám, protože mi to psal, když mi to drabble posílal, jen mi bylo trapné hovořit za Aruthu a nechávala jsem, ať nám to řekne sám :-)
-
Dave Mustaine je proti zbytku mladíček :-)
-
To jsou fanoušci :-)) Ale ti už jsou právě taky v letech :-D
-
Myslím, že sám a proto velmi oceňuji, jak se toho zhostil :-)
-
To není spěchání Krisí :-)) To je jen dodržování stanovených termínů :-)) Navíc Paul se velmi osvědčil - tímto mu skládám veřejnou poklonu :applause:
-
-
To jsem jen vysvětlovala, proč to jméno :-D Já bych ráda poděkovala taky dvěma pisatelům, kteří se účastnili údajně poprvé jakékoliv literární akce zde a chovám naději, že obohatí řady místních psavců trvale i při dalších příležitostech :-))
-
A je to tady :-))
-
Tady pere slunko o sto sedm :-p
-
Já chci zimu, sníh, fujavice, pořádnou bouřku, chumelenici a déšť!
-
24 stupňů je horní hranice mojí tolerance :-p