Černá_Alison
O uživateli
- Zakázaný
- Přezdívka
- Černá_Alison
- Datum registrace
- Návštěv
- 129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
My tu máme od rána zataženo a je tu fantasticky - oproti uplynulým dnům. Jinak je to značný hyc:(
-
-
Plně vás chápu dámy. U nás od doby těžkého incidentu, kdy to skoro měsíc vkuse ve dvě v noci vyřvávalo "prodej kuřic" a nikdo netušil, jak to vypnout, ale nemohlo se to odstavit, protože co kdyby nás bombardovali američani!!! už nikdo nemá odvahu po…
-
@flanker.27 To by tě stejně nebavilo :-)
-
Spíš že Jonhík neuměl říci ne :-))
-
-
Kdyby ten blb zastřelil raději Joko Ono - prokázal by největší složbu Lennonovi a ten by mu i věnoval desku...těsně před tím než by se ufetoval :-))
-
Ano ten taky :-) A ten pitoma, co zastřelil Lennona a podobně :-D
-
Vážení a milí - zítra odpoledne budeme odtajňovat autory - kdo si chce ještě tipnout, tak má poslední možnost :-D
-
@Montezuma3 Ne, snažím se naznačit, že s emi jeho příspěvek líbil :-))
-
Mačku mám tež ráda, zvlášť když je smetanová s knedlíkem :-D
-
@Thorar Všímavý kluk :-)
-
@Branislav_Gepeto Hlavně je slaďučká - já bych si ji nechala :-p
-
-
-
@flanker.27 Tak šupej do hajan, ale k posteli si nachystej zásoby pití.
-
Škoda, že nemáš tu smectu, na tyhle žaludeční a střevní potíže je výborná. (chuťově hnusnější než uhlí)Kopneš ji do sebe a buď to vyhodíš nebo se to srovná. Alkohol by na desinfekci taky nebyl marný, ale až navečer nebude takový hyc, jinak bys ho mo…
-
@flanker.27 Vždyť já Tebe taky :-D
-
@flanker.27 Se spíš divím, že jsi to moje nesnesitelné remcání vydržel a nevzdal to, když jsme ti téměř po každé kapitole vyprávěla své znechucené a znuděné dojmy :-D
-
@flanker.27 v tom případě "smecta" - stačí půl sáčku a pak studený čaj - může být silnější a hodně pít.
-
To je přehřátím (neplést si s přihřátím:-). Dej si studenou sprchu a hodně pij studené (ne ledové). Žaludeční potíže s tím souvisejí. Navař si čaj, nesladit a studený pít. Džbán si třeba dej do lednice. Hodně to pomůže.
-
@Montezuma3 Vidíš Monty, zbytek je otázka chvilky :-D Jo zelený smajlík zjevně nahradil smajlík otazníček :-)
-
Vlastně to bylo hezky zimní téma, ale to už bylo. Teď by to chtělo nějaké nové chladivé :-D
-
-
Nemusí to být suché :-) Stačí, když si v hlavě vybereš, které slovo chceš napsat místo abys řekl/napsal/zveřejnil slova/výrazy 3 :dance: :oops: :idea:
-
Lépe členové vlády z petřínské rozhledny :-) Aby tam zas nebyl nějaký kompost či co :-D
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell Ona se ta explicita vyjadřování ještě poddá :-)
-
tak to je na mne poněkud silné kafe...to nechám flankerovi :-D
-
Jo to jsem onehdá viděla a tké mne to zaujalo :-))
-
@Krisa Stejně nechápu, jak je to možné s kamarádem flankerem :-) Na mne vyvíjel takový tlak a tak dlouho do mne hučel, že jsem i přes veškerý odpor, protesty a zhnusené remcání, poslední třetinu dočetla téměř proti vlastní vůli :-D Ugla musí být na…