Černá_Alison
O uživateli
- Zakázaný
- Přezdívka
- Černá_Alison
- Datum registrace
- Návštěv
- 129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Což o to, ten střih bych taky volila asi jiný, je to imitace třicátých let. Ale ta látka a stříbrné doplňky k sobě neuvěřitelně jdou :-) Člověk si většinou neuvědomí, že i puntíky mohou být nóbl :-)
-
Na golfu je odpudivé to, jaké existence přitahuje :-) "Dělali jste to na golfovém hřišti a nebyl jsi členem klubu?!"
-
-
Pro slovenské pisatele překládám slova: vykopávky, labutienka, zpropadený králik, emigrácia, Bořivoj, more, bendrek, sleď :-) Nic záludného :-)
-
-
ne, ale mohla by :-D
-
-
-
-
Taky jsme se do toho už pustila :-) Místy je to docela náročné :-D Ale ohromně mne pobavilo při ESC : Press D - quit to DOS :-D
-
Střelba do vlastních řad je vždy zajímavá :-)
-
-
Je to sice zajímavé, ale nezbývá než doufat, že to bude mít i nějaký výsledkek...líbilo se mi, jak tam hezky zmínila i to, že od dob Josefa II. římskokatolická církev nic nevlatsnila a byla pouze v nájmu :-) Za to chválím.
-
Co se týče financování jsou myslím kvóty jiné, co do počtu. Ale ani nevím, kde to dohledat :-)
-
@Everett_Young Pokud je mi známo, tak všechny církve u nás registrované s určitým počtem věřících. Jestli se na to chceš podívat takto, tak jakožto nekřtěný ateista platím ze svých daní katolíky, metodisty, šabatisty, jehovisty, baptisty, židy, musl…
-
@M1on z jednoduchého důvodu! Protože i mi hýbe žlučí, na jaké pochybné instituce jsou mé peníze vynakládány!
-
@M1on Ty platí stát z daní nás všech církvím za jejich členy. Ateisté tudíž platí na všechny církve!
-
@M1on Nezaplatíš co? (Trochu explicity do toho)
-
Flankere přesně to jsem si těď na stránkách ministerstva našla - 300 podpisů :-) No to má za chvilu :-D
-
Teoreticky by tě mohl "vyobcovat" kdokoliv, ale oni se budou tak cukat...a věz, že tam pojedeš 10x a z toho je ani jednou nezastihneš, nebudou mít čas - oni totiž nemají žádné úřední hodiny! Jo kdybys chtěl sloužit mši, tak můžeš katechetu zastavit …
-
Ále no tak :-) Gardiene tak napíšeš desetizubou povídečku :-) 200 slov bys obětovat mohl :-)
-
Je to pokud si dobře pamatuji 100 Kč měsíčně. A vystoupit z katolické sběře je obzvlášť obtížné - tata i manžel o to usilují už od minulého roku! Musíš dojít na faru, kdes byl zprzněn. Občanku a rodný list s sebou. Na založení církve stačí jen st…
-
Zkus souvislejší větu :-)
-
@M1on No a? Většina rodičů nechá pokřtít dítě (zvláště na jihu Moravy) jen proto, že to babičky vyžadují, a tím to pro ně hasne!
-
Rytíři Jedi se u nás stihli zaregistrovat ještě před posledním sčítáním lidu :-)) Ti u nás registrovaní jsou! Žáden úřad není oprávněn zkoumat legitimitu ani hloubku víry kohokoliv, kdo se hlásí k jakékoliv církvi. Například římskokatolická církev …
-
U nás ještě oficielně není zaregistrované? Vždyť už je dávno zaregistrovaná i církev rytířů Jedi :-)
-
No tak se to potáhne taky ty dva roky jako v Rakousku a nakonec mu ji budou muset dát nebo si kardinál i japtičky budou muset sundávat své hučky:-D
-
V pondělí ráno to taky beru, ale čím dřív, tím líp :-)) Můžeš stihnout tři :-)
-
-
Určitě ne. Manželka tohoto pána umřela již před lety.