Černá_Alison
O uživateli
- Zakázaný
- Přezdívka
- Černá_Alison
- Datum registrace
- Návštěv
- 129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Už mám 6:-)) Tak co Blekfiš? A Raptorka? A Dreamer? A Arutha? A kde se skrývá Vlčačka a Bran? A Gardien dělá, že neslyší!!
-
Kdepak jste s těmi drabblety? Notak :-)
-
To není buď a nebo, ale jasné 2v1:-))
-
@Tom Naštěstí mne se nepohrneš zachraňovat :-D
-
Blekfiši, ty nečteš:-) Máš to ve fanouškovské fikci. Krátká povídečka - v tomto případě 200-250 slov. A musí obsahovat povinná slova. Tentokrát - vykopávky, labutěnka, zpropadený králík, emigrace, moře, pendrek, Bořivoj a slaneček. Piš a do pondělní…
-
Jistojistě jsi absolvoval nějaké zdravotnické cvičení :-)
-
Žádnou paniku Evetrettem, ještě by ti chmur dával umělé dýchání :-)
-
Netuším, ale doufám, že máš napsané drabble :-)
-
Ba celé galaxie? :-)) Je to šedesátiletý chlapík, který působí normálním a seriózním dojmem, ale víc o něm nevím :-) Básničky omezuje na přírodní lyriku, žádné emo. Víc nemohu posoudit.
-
Co ty na to, hlavo 3? :-))
-
Kariéristo! :-D
-
Nejsem z Prahy ani z Olmika:-) Znám toho člověka cirka 6 let. Píše hezké básničky na jednom literárním servru a na srazech jsme se s ním 2x potkala. Jestli lže on nemohu přísahat, ale nemám důvod mu nevěřit :-)
-
ty máš ale zvrhlé sny o kariéře :-D
-
Polka cedník dot Krisí? :-))
-
My jsme našli jen 2 andulky (ne najednou), korelu a 3 psy a všechno jsme si ponechali. Tedy těm psům jsme našli nové majitelé mezi přáteli :-)
-
@Krisa To netuším. Co vím, tak tenhle člověk má stavy úzkosti a bere na to léky a ty mu nějak došly nebo či co, prostě zavolal záchranku a ti ho zkrátka šoupli do Bohnic. Dostal se od tama až po dvou měsících, kdy jeho sestra musela zalarmovat kde c…
-
Co vím od jednoho, který tam chvíli omylem pobýval a pak o tom napsal reportáž, tak je přístup na net omezen v Bohnicích.
-
-
@Thorar Taky je tuším na GOGu mám :-) Ale RPG jsou na dlouhé zimní večery. Na parné letní dny jsou primitivní hříčky :-)
-
@Krisa Psy do toho netahej, stačí, že v tom je ta sova :-) @Everett_Young Jsi ještě ve stádiu, kdy tě to baví ? :-))
-
jako válečný zajatec znáš svoje práva a povinnosti :-)) Realms of Arkania hraje mamka, ale já se k tomu ještě nedostala :(
-
@flanker.27 Ale je příliš těžké je rozlišit :-D To je na luštění stejně obtížné jako mezidruhové vztahy hlodavců a opeřenců :-)
-
@flanker.27 To bude myslivna pro všeobecné obveselení. Někdy si říkám, jetsli to nejsou recesisté, když z huby vypustí něco takového a nikdy nemohu uvěřit, že to myslijou vážně :-D
-
@Thorar Na hranici s tebou! Ať už hoříš :-D
-
@Krisa Krisí, to záleží jen na tom, v jakém pořadí píšeš jméno a příjmení :-) V tom se neshodnou ani všechny úřední formuláře :-D
-
@Gardien To je fajn, aspoň můžeš psát drabble, mazej do fanouškovské fikce, přečti si zadání a piš ! :-))
-
Náhoda :-) Narodila jsem se se stejnými jako Krisí :-p
-
Mladý hryzec :-)
-
Si piš! :-D To se dá hrát pořád :-)
-
A prosím vás, nepoužívejte JK - to jsou iniciály mého táty, bratra, mámy i moje :-p