DanielSvatoš
O uživateli
- Přezdívka
- DanielSvatoš
- Datum registrace
- Návštěv
- 22,528
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
to je fakt Josh Hartnett? já myslel že je mrtvej nebo tak něco
-
@Dreamer nebo když někdo mává z chodníku přes silnici a já se ohlížím jestli to je fakt na mě :D pak zamávám zpátky a cestou přemýšlím kdo to byl
-
@Everett_Young Aslaug jsem taky němel rád ale spíš mi teď vadí ta parta kolem Lagerthy než to co by dělala ona a zatím mi nepřijde že by šel serial kvalitou nahoru a navíc tam už nemám žádnou oblíbenou postavu možná Rollo
-
na Hvitserka jsem zapomněl ten je takový nevýrazný zatím
-
@Janulka ti právě taky nic moc :-? jediný ten Ubbe (myslím že to je on) je dobrý jinak Sigurd je měkkej a Ivar docela otravnej
-
-
@Janulka hrůza Lagertha je na facku a ty dvě co ji doplnují jsou na tom nejhorší :wall: to tam vážně museli nacpat nějakou lesbickou romanci s takovou otravnou čůzou
-
Jsem netušil tak dík :)
-
@flanker.27 je ještě nějaká země kromě USA která má tohle porotní soudnictví?
-
https://forum.kingdomcomerpg.com/t/poll-styles-for-kingdom-come-deliverance-cover-art/30834 na jejich foru (nevim jestli tam musíš mít účet)
-
-
@Everett_Young dnes jsem viděl druhou a pořád dobrý
-
to mi ani nepřipominej :wall: btw dneska se budu koukat na Jdi a dívej se tak jsem zvědavý :)
-
celý Napoleonův život se prostě nedá zachytit v jednom filmu
-
oni to nechápou
-
http://www.raindance.co.uk/site/picture/upload/napoleon.pdf tady to je
-
Kubrick chtěl ještě natočit film Napoleon ale nakonec to nedopadlo a když jsem četl scénář tak jsem byl docela rád
-
recenze mne docela uklidnily http://www.imdb.com/title/tt5157456/reviews?ref_=tt_ov_rt 1/10 mu dal člověk který nechápe přitomnost Římanů co jsou vlastně Řekové a ten druhý tvrdí že tam nejsou žádní Vikingové protože se to neodehrává ve Skandinávii
-
@Arutha Barry Lyndon je hodně dobrý na to se určitě koukni :) od Kubricka je to jedinej film co se mi hodně líbil
-
https://uloz.to/!7yTbFkX4d5Oy/jean-de-joinville-pameti-krizakovy-zip Jean Joinville- je to audiokniha tak kdyby to někoho zajímalo tak si to poslechněte jsou to paměti z křížové výpravy Ludvíka IX.
-
@Everett_Young jo taky jsem si říkal že to bude možná ono :D
-
@Dreamer je pravda že zrovna neprožívám nejlepší časy ale taky bbych ani náhodou neřekl že mám nějaké deprese :D si vždycky říkám jak jsou lidi měkký když si na to stěžujou :D @flanker.27 ten Paul mne nebaví páč má takový otravný hlas
-
jsem si zkusil tenhle test a vyšlo mi skore 80 http://www.netdoctor.co.uk/quizzes/goldbergdepression/ lol
-
@sfik taky jeden trailer stojí asi jako všechny série Clone Wars :)
-
Trump by měl postavit tu svoji Zeď kolem Holywoodu
-
to je dost dobrý :)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od DanielSvatoš 9. ledna 2017
-
@Dreamer no doufám že ten název Taboo tam není jen tak :) snad se to neomezí na šustění nevlastní sestry
-
@Dreamer tak kdyby tam nebyl Hardy tak na to ani nekoukám :D
-
-
je venku první díl seriálu Taboo (hl. role Tom Hardy) a vypadá to docela nadějně tak uvidíme