DanielSvatoš
O uživateli
- Přezdívka
- DanielSvatoš
- Datum registrace
- Návštěv
- 22,528
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@svoa00 ne nejdřív zabil její rodinu a až potom se s ní oženil :D @Aviv nevim jak tchýni ale zabil jejího otce a bratry
-
@flanker.27 no zaberou tam asi velkou část jeho života - určitě tam bude obléhaní Korsuně (potom si vybere tu princeznu :) ) a už si nepamatuju na jmeno ty blondýnky ale stejný den co měli "svatbu" zabil celou její rodinu :D
-
heh tak doufám že nevynechají to jakým způsobem si vybral křesťanství :D
-
@flanker.27 no já si z toho vzal jen že do kina chodí spousta lidí (do komentářu jsem radši nekoukal) btw četl jsi Nestorovu kroniku? ono je to celkem stručné co si pamatuju jako Kosmova třeba ale doufám že se budou držet toho co je napsané
-
no to já nepotřebuju tisícovky ale aby to zase nebylo moc komorní :) v Rusku na to chodí hodně lidí tak doufám že díky kvalitě filmu a neberou to jen jako povinost :D
-
no doufám že ve filmu budou i větší bitvy :)
-
dobrá série
-
ještě jeden trailer na Vikinga film byl v ruských kinech tak snad bude někde k sehnání
-
@Sagart to pak jo :) abych řekl pravdu tak mě to teď moc nebaví protože jsem si myslel že to bude větší výzva ale přijde mi že to je lehčí než když jsem to hrál poprvé na tu druhou obtížnost navíc jsem teď rozjel Shogun 2 total war takže se k tomu …
-
@Sagart gryf v Bělosadu pdanul na druhý pokus s new game+ a pochodem smrti :) co je na tom težkýho? :D používej znamení quen, olej na gryfa a tu bombu co na něj platí a je vystaráno
-
vychází Tajemný rytíř http://grrm.livejournal.com/512719.html?utm_source=twsharing&utm_medium=social
-
tohle je teprve nářez
-
-
já znám tokové ty starší klasiky které běhají pořád dokola ale takové ty novější mi vůbec nic neříkají poslední si pamatuju Anděl Páně to snad nebylo tak špatný
-
@flanker.27 dětem to je úlně fuk páč dostaly lega, vojáčky, panenky a pohádka je vůbec nezajímá
-
@Ugla no kdokoliv ten účet spravoval tak zase neuměl arabsky :D
-
turecká armáda zase vyzbrojuje ISIS (i když teď neúmyslně :D )
-
jedu Zaklínače 3 new game + na pochod smrti :) tak mi přejte hodně štěstí ale zatím to je pohoda docela
-
to je zase volba vůdce...
-
-
-
@Everett_Young :) Donald minimálně utne dodávky falafelu které tam proudí a Vládoj popřeje dobrou chuť
-
neboj se nic dostane co si zaslouží řekl bych že od konce ledna budou mít problém se zásobováním a pak nastane rychlý konec
-
Vánoce v Sýrii
-
-
-
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/424148-trump-ziskal-potrebny-pocet-hlasu-volitelu-bude-prezidentem.html tak alespon jedna dobrá zpráva :D
-
-
@sfik tak pořád nevim jak to někomu vyhovuje :-k myslím že zkušený diplomat má větší cenu než stíhačka ale je mi jedno nad čím budou plakat více
-
@sfik jak tohle vyhovuje Tureckou nebo Rusku?