austin
O uživateli
- Přezdívka
- austin
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Taky mám trochu strach z toho aby ta bitva nevypadala lacině ale uvidíme. Každopádně nás čeká (snad už brzo bolestivě mrtvý) lord frey a šeptající les... nemůžu se dočkat.)
-
opět parádní díl, nikoho lepšího pro Tywina snad ani najít nemohli... jen doufám že změna režiséra nijak nezhorší tenhle čim dál lepší trend.
-
Bylo jasný, že Voldemort nevyhraje, ale stejně jsem tajně doufal:) každopádně ale konec typu Brumbál všechno naplánuje na x let dopředu a všechno přesně klapne byl stupidní a epilog tomu jen nasadil korunu.
-
-
Já si kromě úvodní znělky žádnou hudbu ze seriálu ani nevybavuju, je prostě o ničem. Pořád doufám v Trevora Morise pro další sérii, jakkoliv je to asi nepravděpodobný.
-
pro mě super scéna, Tywin je zahranej úplně skvěle
-
5.díl byl fajn, 6.díl byl lepší a 7. je naprosto skvělěj. pokuď to bude takhle pokračovat tak to bude paráda:) k Renlymu - je fakt, že v momentě kdy měla Cersei Zlatý pláště, už by jeho 100 mužů nic neřešilo, ale on mu to nabízel ještě dřív. Kdyby …
-
-
prolog pro starýho waldera freye nebo jednoho z boltonů by byl splněnej sen:)
-
-
byli jasně lepší, měli bysme se u nich inspirovat a taky začít brát na MS výrazně víc mladších hráčů nebo za pár let nebude mít pořádně kdo hrát
-
no semifinále ještě není vůbec jistý, čtvrtfinále s USA může být dost zrádný - viz MS v Praze.
-
pro mě zatím nejlepší díl a všechno nasvědčuje tomu, že by se to mělo dál už jen zlepšovat, takže u mě naprostá spokojenost .)
-
kdyby radši míň hledali chyby na ostatních a víc na sobě tak mohli postoupit. A dneska si to hlavně prohráli spolíháním na to, že ten 1 gól ubráněj
-
tak maraton v kině by byl naprostá paráda, nezbývá než doufat, že to HBO uspořádá.)
-
kralovskou gardu myslim nijak nepředstavovali, ale člověku který čet knihy muselo být jasný, že to je on. Horší to je pro nečtenáře, zaznamenal jsem pár lidi co si mysleli, že to je tywin.)
-
Pro mě zatím nejslabší díl. Na konci jsem doufal v Eddardův flashback, ale bohužel nepřišel..
-
-
jsou atraktivní zápasy Rakousko - Norsko? pro mě ne, jen to zbytečně natahuje celý MS, kdyby zmenšili počet účastníků třeba o čtyři tak by to jen prospělo
-
-
to je to, že NHL kvůli MS soutěž nepřeruší, problémy koneckonců dělaj i kvůli olympiádě a začínat to hrát na konci května je nereálný, takže nevěřím že se tenhle systém změní. Neříkám že tým složenej z hvězd NHL musí nutně vyhrát, ale na MS by měli …
-
-
olympiáda, právě díky účasti hráčů z NHL, šla strašně nahoru a to by se stalo i s MS, podle mě by mu jen prospělo, kdyby se hrálo třeba pozdějc v sezóně a třeba jen jednou za 2 roky, ale hlavně s větší účastí hráčů z NHL. Když tam nejsou zastoupený …
-
a kdo vlastně nakonec vyhrál tu druhou hru?.)
-
MS v hokeji je jenom druhořadý turnaj pro hráče, co vypadli ze stanley cupu. Tím že se to hraje každý rok to podle mě ztrácí na atraktivitě, určitě je to absolutně někde jinde než olympiáda kde hrajou opravdu ti nejlepší a ne jen většinou průměrní h…
-
Pottera mám rád, částečně asi i z nostalgie, ale závěr relikvie smrti je naprostá katastrofa, nic horšího si ani nedovedu představit :/... i filmy jsou od vězně z azkabanu slabý, možná s vyjímkou ohnivýho poháru, ale na poslední část asi stejně z tr…
-
já nesnášim Mourinha, takže Barca musí vyhrát :)
-
-
hlavně nesmí chybět troška štěstíčka aby to tam spadlo a musíme se víc tlačit do branky a hrát srdíčkem;)
-
pěkná zpěvačka, ale jinak je to hrůza.)