austin
O uživateli
- Přezdívka
- austin
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
kdo vi co by takovej Qyburn dokázal...;)
-
jestli můžu trochu "spoilerovat" tak ve druhým díle jsou vidět trochu víc
-
-
Yabadaba dooo!!!:D ani jsem nedoufal že to oznamí takhle brzo
-
tak to je rozhodně lepší, než to vypadalo po prvních odhadech. Snad další díly půjdou ještě výš nebo aspoň nenastane nějakej propad
-
-
Po zkouknutí prvních dvou dílů jsem optimista, první díl mi přišel trošku slabší, ale to bylo hlavně nutným seznamováním s prostředím atd. Druhý díl byl určitě lepší a stoupající tendence by aspoň podle knížky měla pokračovat takže už aby byl další …
-
intro mi přijde fajn, i když asi hlavně kvůli hudbě, která je přímo super. Doufám, že bude tak dobrá i ve zbytku seriálu, protože to je u mě minimálně polovina úspěchu:)
-
a bude nás teda vůbec dost?
-
tak jak to vypadá? bude se nakonec hrát?:) mně by se nakonec víc hodil pátek, neděle jedine snad v ty 3 nejdřív
-
tak to je naprostá paráda, každopádně tam budu!
-
to je parádní hlavně jejich podání hry o trůny xD a co king tyrion? spoiler?:D
-
zvláštní recenze, zvlášť mě zaujalo jak rozebírá zlovlky:)
-
jo toho dechu jsem si taky vsimnul, ale treba to dodelaj do finalni verze.)
-
mírné zklamání z Jiných, ale zbytek parádní, obzvlášť atmosféra prologu.
-
Jon Umber mě taky napadnul první:) ale bez nadržování seveřanům bych nejlepšího šermíře hledal někde mezi čtyřkou Sandor, Syrio, Brienne a Jaime před "nehodou". Jinak Garlana bych tak nevyzdvihoval, nepřišlo mi že by se nějak moc projevil..
-
pokuď by bylo místo tak já bych se přidal.. už delší dobu uvažuju, že bych si tu deskovku koupil, tak bych si to rád zkusil:)
-
hmm taky se vůbec nechytám, vždycky jen vidim jak se něco lije do kotlíku, ale nejsem to schopnej nijak ovlivnit, takže vždycky následuje Acolyte, you did not succeed:))
-
-
jo nějaká pořádná tahová strategie by byla super, ale to bohužel v dnešní době moc neletí.
-
Vampire Diaries jsou vážne koukatelný? kdysi mi to už taky někdo doporučoval, ale já si vždycky myslel, že je to seriál pro holky kterým nestačilo Stmívání..
-
-
obě videa jsou parádní, jen ta jejich podoba vlajky starků mi prostě nesedí
-
trailer je naprosto parádní, nemůžu se dočkat dubna... Trika jsou super, bohužel až na starky, který bych chtěl nejvíc a který se mi vůbec nelíbí :(
-
ani tomu nemůžu uvěřit, už jsem nevěřil, že se toho dne dožiju:D
-
-
Duch mi taky přijde víc jako pes než jako(zlo)vlk, ale jinak parádní teaser!
-
-
jo jasně, když se v tom po nějaký chvílí rozkoukáš není to problém, ale začátek rozhodně není tak jednoduchej jako třeba v TW
-
já bych nebyl takový optimista, tipnul bych si ne moc dlouho před premiérou AGOT, tak 21.březen;)