MonteKarstark
O uživateli
- Přezdívka
- MonteKarstark
- Datum registrace
- Návštěv
- 21,578
- Poslední aktivita
- Role
- Člen, Moderátor
Komentáře
-
Jiní ať vemou Castróla. Krakonoš je pán! (i když s tou jeho moderní, humanoidní podobou nesouhlasím) Na jeho počest, zahrajeme si naši Trutnovskou hymnu.
-
To je hovno! Já se nedostanu do mailu. V Drivu mám nenahraditelný věci na kterých jsem chtěl právě něco dělat a to nemluvím o tom, že jsem teď bez YT musel po dlouhé době zapnout Winamp a to anglické slovíčko co jsem si před deseti minuta potřeboval…
-
Už mu asi dali ten kufřík :D
-
;-)
-
-
-
-
@flanker.27 Na Disney poměry je to opravdu docela temné. Spíš prostředím ve kterém se to odehrává než dějem. Záporák je satan co v kotli vaří nekromanty. Je v tom trochu Zaklínač, trochu LotR, příběhově standard a jinak docela průměrné.
-
-
-
-
-
@Krisa Stejně jako v Jungle Book
-
-
To mě právě štve, že ten nový GoW bude zase nějaká ta PS exkluzivita :-(
-
-
@brbr To na Isla Fernandina musí každá malá ještěrka čerstvě po narození, absolvovat bobříka odvahy. Představ si, že se vyklubeš z vajíčka. Vyhrabeš se z písku na povrch a první co musíš udělat je, zdrhnout z toho písku na skálu, jinak tě sežere tlu…
-
Je to nářez jako tenkrát. A Zimmer to ozvučil epickou hudbou :-) Příští díl bude Mountains. To je jedna z mých nejoblíbenějších epizod první série. Těším se na přídavek jak malej. Uááá!
-
Venku už je první epizoda. Malá ochutnávka:
-
Kdo viděl můj profil na csfd tak si možná všiml, že mám v žebříčku nejoblíbenějších seriálů všeho všudy jen 4 díla. Možná, že se v brzké době tenhle seznam rozšíří o pátou položku ;-)
-
Iva Frühlingová jako Emily v traileru na Dishonor 2 :-)
-
Obočí Lily Colins je v pohodě. To kdyby měla na hlavě to co Brežněv, to už by byl problém :-k
-
No já jsem si jedno sobotní poledne řekl, že se kouknu na první epizodu. Že tomu dám šanci a pak se uvidí. Vidělo se, a v jedenáct večer, když se na monitoru promítaly závěrečné titulky poslední epizody, jsem se vyčerpaný plazil do kuchyně, abych se…
-
-
-
@Krisa Přece nechceš, aby jsme ti to spoilerovali :D
-
No k nám ti uprchlíci snad nepolezou. Zajímavosti voleb: - Kanadský imigrační úřad hlásí, že se mu v době sčítání hlasů zhroutily webové stránky =D
-
Trumpeta vyhrál? Moc do té americké politiky nevidím, tak se jen zeptám: Mám si do krytu začít nakupovat konzervy a balenou vodu než začne panika a rabování, nebo můžu být v klidu?
-
-